PSİKOLOJİ DOKTORU ZAFER AKINCI BİLECİKLİLERLE BULUŞTU

PSİKOLOJİ DOKTORU ZAFER AKINCI BİLECİKLİLERLE BULUŞTU

Televizyon ekranlarının önemli ismi Psikoloji Bilim Doktoru Zafer Akıncı, Bilecik Belediyesi Mart Ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Bileciklilerle buluştu.

Her ay birbirinden güzel konu ve konukları ile değerli hemşehrilerimizle buluşturan Bilecik Belediyesi, Mart Ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ‘’Aile Eğitimi’’ konulu söyleşiyi gerçekleştirmek üzere Psikoloji Bilim Doktoru Zafer Akıncı’yı ağırladı.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen söyleşide Zafer Akıncı, Aile Eğitimi konularında vatandaşlara bilgi verirken aynı zamanda sorularını da cevaplandırdı.
Bilecik’te olduğu için duyduğu memnuniyeti ifade eden Zafer Akıncı, kendisini Bileciklilerle buluşturduğu için Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya teşekkür etti.
Belediye Başkanı Selim Yağcı da Bilecik’te güzel ve anlamlı bir geceyi yaşadıklarını belirtti.
Bilecik Belediyesi tarafından sadece fiziki hizmetlerin gerçekleştirilmediğini ve ailelerdeki mutluluğu ve huzuru temin etme anlamında da önemli konu ve konukları da Bileciklilerle buluşturmaya gayret gösterdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Selim Yağcı: ‘’Belediyemiz, 2018 Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında birbirinden güzel programlar gerçekleştiriyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzün organizasyonunda gerçekleştirilen programda; Psikoloji Bilim Doktoru Zafer Akıncı Aile Eğitimi Söyleşisi gerçekleştirdi. Salonu dolduran vatandaşlarımıza Aile Eğitimi konusunda bilgi, deneyim ve tecrübelerini paylaşarak anne ve babalara tavsiyelerde bulundu. Bu akşam salonumuzu dolduran katılımcılara ve eşsiz söyleşisi için Zafer Akıncı Bey’e teşekkür ediyorum.’’ifadelerini kullandı.
Belediye Başkanı Selim Yağcı program sonunda Psikoloji Bilim Doktoru Zafer Akıncı’ya Bilecik seramiğinden yapılmış vazo hediye etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam