PTT, 173 Yaşında

PTT, 173 Yaşında

Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan kutlamalar Vali Halil İbrahim Akpınar’ı ziyaretle devam etti.

Kutlamalar kapsamında PTT Bilecik Başmüdürü Halit Taşpınar makamında bir basın toplantısı yaptı. Basın toplantısının yanı sıra PTT’den en çok işlem yapan firma olan Arslan Alüminyum’a ödül verildi. Arslan Alüminyum’u temsilen törene katılan Niyazi Demirler’e PTT Bilecik Başmüdürü Taşpınar tarafından “Teşekkür Plaketi” verildi. Ayrıca pul albümü ve saat hediye edildi.

Kutlamalar ile ilgili açıklamada bulunan PTT Bilecik Başmüdürü Taşpınar, PTT’nin hizmetlerinin en iyi şekilde yürütülmesi için çalışmalarına kararlılıkla devam etmekte olduklarını belirtti. Taşpınar şöyle konuştu:

“Yaşamakta olduğumuz çağda değişim olgusunun, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hemen her alanda ve her geçen gün etkisini arttırdığı aşikardır.

Bu bağlamda kuruluşumuzun değişimi ve gelişimi yönünde atılan tüm adımlarda şüphesiz ki birlik ve beraberlik duygusuyla hareket eden değerli çalışanlarımızın katkısı büyüktür.

173 yıldır yüce milletimizin hizmetinde olan kuruluşumuz; hızla ilerleyen teknoloji paralelinde, değişen ihtiyaç ve gelişen piyasa şartlarında rekabet edebilmek için hizmet kalitesini yükseltmiş olup, her geçen gün arttırdığı verimlilik sayesinde dikkatleri üzerine çekerek halkımızın teveccühüne mazhar olmuştur. Hizmetlerimizin en iyi şekilde yürütülmesi için çalışanlarımızla birlikte özveriyle çaba göstermeye devam edeceğiz.

PTT Edirne’den Hakkari’ye kadar vatanımızın dört bir yanında bulunan 4 bin 464 adet işyerimizde görevli yaklaşık 37 bin çalışanı ile halkımıza en iyi şekilde hizmet vermekte olup, personelimiz bunu kutsal bir vazife olarak kabul etmektedir.

Bizler Bilecik PTT Başmüdürlüğü personeli olarak PTT hizmetlerinin en iyi şekilde yürütülmesi için çalışmalarımıza kararlılıkla devam etmekteyiz.

Müşterilerimize verdiğimiz değerli hizmetlerin çeşitliliği elbette bizleri mutlu etmekte olup, dün olduğu gibi bugün ve yarın da çalışanlarımızla birlikte halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için başarılarımıza başarı katmaya devam edeceğiz ve kuruluşumuzu daha da ileriye taşıyacağız.

Önümüzdeki yıllarda da aynı kararlık ve azimle sizlerle birlikte bu yolda yürümeye, yeni projelerle Pttcell, HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), Pttsigorta yeri, PttAVM, PTTkep (Kayıtlı Elektronik Posta), Kişisel Pul, Mektup Sepeti ve Birleşik Posta (Dijital Baskı) gibi hizmetlerimize yenilerini eklemeye, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmamalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, PTT’nin 173. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum.” ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç