REKTÖR HOCA İLK TOPLANTISINA KATILDI

REKTÖR HOCA İLK TOPLANTISINA KATILDI

Üniversitenin yeni Rektörü Taş, yapımı devam eden ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. “Bugün mesai günü itibariye 3. günümüzü yaşıyoruz” diyen Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi yeni Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş şunları aktardı:

“Bugün mesai günü itibariye 3. günümüzü yaşıyoruz”

“Biz malumunuz olduğu üzere Perşembe günü görevimize başladık. Bugün mesai günü itibariye 3. günümüzü yaşıyoruz. Birimlerimizden küçük bilgiler elde ettim burada size takdim etmek için. Öncelikli olarak bizim 6 tane bloğumuz bulunmakta. Bunların 3 bloğu A,B,C blokları tamamlanmış ve eğitim öğretim tam hızıyla devam etmekte bu bloklarımızda. D bloğu taşınma işlemleri gerçekleşiyor bu hafta. Onu önümüzdeki 2. öğretim sezonuna yetiştirmeyi düşünüyoruz. Diğer 2 bloğumuz E ve F bloklarımız inşallah Haziran ayında tamama erecek ve önümüzdeki sezona hazır hale getirilmiş olacak. Bunların planlamasını yapıyoruz. Bunun dışında Bozüyük’te Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu mevcut. Bunun binası tamamlandı, yapımı gerçekleşti ve yaklaşık bir ay kadar önce taşınma işlemleri gerçekleşti. Şu anda eğitim – öğretim çalışmalarını bu yeni binalarında gerçekleştiriyorlar.

“İnşallah ilerleyen dönemlerde tekrar yeni gelişmeler, yeni durumlarla burada oluruz”

Son olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile birlikte ortak bir projemiz mevcut. Bununla ilgili olarak da Mühendislik Fakültesine yönelik olarak bir laboratuar çalışmamız var. İnşallah bu projeyi olumlu noktalara getirebilirsek bir laboratuarımız Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla üniversitemize kazandırılmış olacak. İnşallah ilerleyen dönemlerde tekrar yeni gelişmeler, yeni durumlarla burada oluruz.” 

CANER ALKAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam