REKTÖR HOCAYA PROTOKOLDEN VEFA YEMEĞİ

REKTÖR HOCAYA PROTOKOLDEN VEFA YEMEĞİ

Bilecik’in ve ilmin gelişimine büyük bir katkı sağlayan üniversitemizin 8 yıl gibi kısa bir sürede önemli noktalara gelmesinde büyük emeği geçen Prof. Dr. Azmi Özcan’ın veda etmesi dolayısıyla protokolden vefa yemeği düzenlendi.

Bilecik Polisevi'nde düzenlenen etkinliğe Vali Ahmet Hamdi Nayir, Bilecik Milletvekilleri Halil Eldemir, Yaşar Tüzün, Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç,  Belediye Başkanı Selim Yağcı, Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahiner, Baro Başkanı Halime Aynur ve daire müdürleri katıldı.

VALİ AHMET HAMDİ NAYİR: “COĞRAFİ AYRILIĞIMIZA RAĞMEN GÖNÜL YAKINLIĞIMIZI DEVAM ETTİRECEĞİMİZE İNANIYORUM”

Düzenlenen yemekte konuşan Vali Ahmet Hamdi Nayir Vali, Prof. Dr. Özcan'ın 8 yıl Bilecik'e önemli hizmetlerde bulunduğunu, coğrafi ayrılığa rağmen gönül yakınlığının devam edeceğini söyledi.

Vali Nayir şöyle konuştu:

“Bugün sayın rektörümüzün ayrılışı dolayısıyla bir veda yemeğinde hep beraber bir araya geldik. Bizler millet olarak ayrılık duygusunu biraz fazla hissediyoruz. Dolayısıyla bu veda yemeklerinde ayrılığın derin hüznünü hissettiğimiz için üzüntülü oluyoruz. Sayın rektörümüz 8 yıl ilimize büyük hizmetler verdi. Burada güzel gönül dostluklarının oluşmasına yol açtı. Coğrafi ayrılığımıza rağmen gönül yakınlığımızı devam ettireceğimize inanıyorum. Ben 2 yıl çalıştım, 8 yıl çalışanlarla ilgili de kıskanma hakkımı kullanıyorum. Keşke daha uzun çalışmış olsaydık. Çok şey öğrendik, çok şey paylaştık. Valilik görevlerimizle ilgili de çok güzel değerlendirmeleri ve yönlendirmeleri oldu. Sayın rektörümüze bundan sonraki hayatında sağlık sıhhat içerisinde bugüne kadar olan başarılarını artırarak devam edeceğine inanıyorum. Bilecik, inanıyorum ki rektörümüzün hayatında önemli bir yer tutacak. Bilecikli oldu diye biliyoruz.  Dolayısıyla ortak paydamız Bilecik’te daha güzel günlere ulaşmayı temenni ediyor, katılan herkese teşekkür ediyorum”

Diğer protokol mensuplarının  da konuşmalarının ardından Rektör Özcan bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Bilecik'in üniversitesi için tüm bileşenlerin gönülden ve samimiyetle çalıştığını belirten Özcan, dünyada yaşanabilecek en güzel teveccühü yaşadığını belirtti. Bilecik'in hayatının en güzel 8 yılına sahip çıktığını belirten Özcan tüm Bileciklilerden hakalrını helal etmelerini istedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam