REKTÖR TAŞ BŞEÜ SPORCULARI İLE BİR ARAYA GELDİ

REKTÖR TAŞ BŞEÜ SPORCULARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi (BŞEÜ) Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, çeşitli branşlarda üniversiteyi başarıyla temsil eden sporcularla bir araya geldi.

Öğrencilere, Beden Eğitimi ve Spor Bölüm Başkanı Doç. Dr. Raif Zileli, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Faruk Ural, Öğr. Gör. Emre Şenyüzlü, Basketbol Antrenörü Ege Algün ve Voleybol Antrenörü Engin Ulusoy eşik etti.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen ‘Üniversiteler Futbol 2. Lig Grup Birinciliği’ müsabakaları, Eskişehir’de düzenlenen ‘Basketbol 2. Lig Grup Birinciliği’ müsabakaları ve Çanakkale’de düzenlenen ‘Voleybol 2. Lig Grup Birinciliği’ müsabakalarında mücadele eden takımların oyuncuları ile Senato Odası’nda bir araya gelen Rektör Taş, sporcularla yakından ilgilenerek sohbet etti. Ziyarette Rektör Taş’a Voleybol Takımının kazandığı 3’üncülük kupası da takdim edildi.

Rektör Taş, okul takımlarının Üniversiteyi ülkenin farklı illerinde temsil etmesinin çok önemli olduğunu söyledi ve başarıları nedeniyle tüm sporcuları ve hocalarını kutladı. Spora yapılan yatırımların karşılığının her zaman fazlasıyla alınacağına inandığını belirten Rektör Taş, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm spor branşlarını destekleyeceklerini söyledi ve sporculara başarılarının devamını diledi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam