Saadet Partisi, Belediye Başkan Adayını Açıkladı

Saadet Partisi, Belediye Başkan Adayını Açıkladı

Gerçekleşen aday açıklama toplantısında konuşan İl Başkanı İbrahim Meral, “28 Şubat sürecinden sonra bizim kökümüzü kazıyan, bizi yok sayan, bizi yok etmeye çalışan hatta Milli Görüş hareketinin köküne kibrit suyu dökmeye çalışan kesimlerin bugün ne halde olduğunu hep beraber görüyoruz ve şahit oluyoruz.” dedi.
Meral yaptığı konuşmada şunları aktardı:
“1969 yılında başlayan Milli Görüş hareketi 44 yıllık mücadelesi sonucunda Türkiye’yi ve dünyayı görüştürmüştür. 1969’dan beri Türkiye’nin hangi sahasında olursa olsun Erbakan Hoca ve Milli Görüş imzasını çekerseniz Türkiye’ye hizmet olarak geriye kalan sadece sıfırdır. Türkiye’nin ağır sanayileşmesi, Türkiye’nin manevi kalkınması, Türkiye’nin teknoloji sahasındaki bütün altyapı Milli Görüş hareketi ve onun lideri Necmettin Erbakan tarafından atılmış ve geliştirilmiştir. Milli Görüş iktidarda olduğu zamanlarda bu millete en hayırlı hizmetler yapılmış, bu milletin duası alınmıştır. 
 
“Bu seçimlerde Saadet Partimizin şahlanışı başlamıştır”
 
28 Şubat sürecinden sonra bizim kökümüzü kazıyan, bizi yok sayan, bizi yok etmeye çalışan hatta Milli Görüş hareketinin köküne kibrit suyu dökmeye çalışan kesimlerin bugün ne halde olduğunu hep beraber görüyoruz ve şahit oluyoruz. 2001 yılında Saadet Partisi’nin kuruluşundan beri iç ve dış müdahalelere rağmen bizim ismimizi silmeye, Milli Görüş hareketini yok etmeye çalışanlar şunu görmüşlerdir ki 12 yıldır sürdürülen mücadelemiz şu ana kadar varlığımızı muhafaza etmek, ayakta durmak ve millete ‘Biz varız.’ demek şeklindeydi. Bu seçimlerde Saadet Partimizin şahlanışı başlamıştır. İnşallah bir daha ki seçime parlamentoya, 2 seçim sonra da inşallah genel iktidara geleceğiz. Buna adımız gibi inanıyoruz. Çünkü bunun emsalleri vardır, 1983 seçimlerinde seçimlere sokulmayan Refah Partisi 87’de %4, 1991’de %16, 1995’te %22’yle iktidara gelmiş, bütün belediyeleri almış ve en güzel hizmetleri de yapmıştır. O zamanın İstanbul’u, Ankara’sı, Kayseri’si, Trabzon’u, Erzurum’u, Diyarbakır’ı, Kütahya’sı, Balıkesir’i, Manisa’sını alarak gazetelere ‘Refah Depremi’ diye başlık attırmıştık. Bu millet belediye hizmetlerini, Milli Görüş hizmetlerini o yıllarda gördü ve hala da bizden sonra gelen iktidar Milli Görüş referansını kullanarak, Milli Görüşün hizmetlerini kullanarak kendilerine bir referans edinmişlerdir. Şimdi Milli Görüş hizmetlerinin taklitlerine diyoruz ki, aslının başa geçmesi lazım. Milli Görüşü asıl kaynağından hizmetlerini alması lazım diyoruz. 
 
‘Seçimlere en güzel şekilde hazırlanacağız ve başarılı olacağız inşallah’
 
30 Mart, yaklaşık 5 ayımız var. Bütün partiler aday adaylarını açıklıyor, adaylarını açıklıyor, müracaatlar var. İnşallah biz, ‘Biz de görev istenmez verilir’ düsturuyla istişaremizi yaptık, aday adaylarını önümüze koyduk. Artılarını eksilerini belirledik ondan sonra en isabetli bir şekilde bir arkadaşımıza adaylığımızı teklif ettik. Allah razı olsun o da bizi kırmadı. İnşallah bu adayımızla 30 Mart seçimlerine en güzel şekilde hazırlanacağız ve inşallah da başarılı olacağız. 
 
‘Sefer bize, zafer Allah’a aittir’
 
Sefer bize, zafer Allah’a aittir. Biz bu seçimlerde çalışmamızın en güzelini yapacağız. İnşallah kalpler Allah’ın elindedir, Allah dilerse her şey olur. ‘Biz bu seçimleri alacağız’ diye yola çıktık, inşallah Allah bizi muaffak eder. 30 Mart seçimlerinde Saadet Partisi Bilecik Belediye Başkanı Adayımız gençlerimizin sevgilisi, gençlerimizin “Hacı Abisi”, gençlerimizin örnek aldığı kişi hatta gençlerimizin de bir esprisi vardır, “Çare Hacı Abi diyoruz” diye. Bu seçimlerde belediye başkanı adayımız Başkent Otomotiv Sahibi Mehmet Turgut. İnşallah bu seçimlerin kendisi açısından hayırlı olmasını diliyorum.”
Saadet Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Mehmet Turgut da, “Yaklaşan 30 Mart 2014 yerel seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Saadet Partisi’nden Bilecik Belediye Başkan adaylığı teklifi aldığımda Milli Görüş gibi büyük bir davayı temsil edecek olabilmenin haklı onurunu ve heyecanını yaşadım. Böyle bir göreve beni uygun gördükleri için başta İl Başkanımız İbrahim Meral Bey olmak üzere Saadet Partisi’nin bütün teşkilatlarına çok teşekkür ediyorum.
 
‘En büyük vaadim israfsız adil bir yönetimdir’
 
Kuruluşun ve kurtuluşun beşiği, başkentler başkenti Bilecik’imize hizmet edebilmek ve halka hizmet Hakk’a hizmettir düsturundan yola çıkarak bu görevi kabul ettim. Benzer iyi niyetlerle yola çıkan bütün diğer parti aday ve aday adaylarına da başarılar diliyorum. Bütün adayların belli referansları ve vaatleri var. Bizler çok iyi biliyoruz ki artık milletimizin karnı göz boyamalara ve boş vaatlere tok. Benim en büyük referansım samimiyetim en büyük vaadim ise israfsız adil bir yönetimdir. Elbette bizim de Bilecik’imizi daha ileriye taşımak için belli projelerimiz ve çalışmalarımız var. Bunları ilerleyen süreçte sizlerle paylaşacağız. İşin özü bizler Saadet Partisi teşkilatları olarak daha güzel yarınlara yürüyen bir Bilecik için yola çıktık ve değerli Bilecik seçmenine de diyoruz ki, Beraber yürüyelim olur mu?
Bizler seçime kadar bugünkü heyecanımızı koruyup Bilecik halkına kendimizi ve projelerimizi en iyi şekilde ifade edip yine onların teveccühüyle hizmet makamına geleceğimize inancımız tamdır. Kardeşlerimdeki gördüğüm heyecan ve inanmışlığa karşılık Erbakan Hocamızın bir sözüyle konuşmamı tamamlamak istiyorum. Zafer inananlarındır ve zafer yakındır inşallah.” diye konuştu.
Turgut’un konuşmasının ardından toplantıya katılan katılımcı gençler, “İşte başkan işte Bilecik” ve “İşte ordu işte komutan” şeklinde slogan attı. 
Mehmet Turgut Kimdir?
1980 yılında Kayseri’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. 1997 Ayrancı Ticaret ve Meslek Lisesi mezunu. 2003-2011 yılları arasında Bozüyük-Mekece yol projesinin müşavir firması Temel Su A.Ş.’de kalite kontrol departmanında çalıştı. Proje sonunda çok sevdiğim Bilecik’e yerleşti. Halen Bilecik’te gayrimenkul ve otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Başkent Otomotiv’in işletmecisi. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. BAŞARI DİLEĞİ – YOLUNAÇIK OLSUN MİLLİ GÖRÜŞÜN YIKILMAZ KALESİNİN YİĞİDİ YOLUN AÇIK OLSUN BAŞARILAR SESİNİ SESSİZLERİN SESİ OLARAK DUYUR İNŞALLAH

  2. hayırlı olsun – bu arkadaş behzat ç de ercüment çözerin adamı değilmiydi ilk defa bilecikten ünlü biri aday oluyor çok sevindim :))

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam