• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sağlık Anlaşması İmzalandı

Sağlık Anlaşması İmzalandı

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel indirimli olarak faydalanması için Bilecik İş Güvenliği Sağlık Tic. A.Ş. ile Özel Gürlife Hospital Hastanesi arasında sağlık hizmeti protokolü imzalandı.

Protokol kapsamında, Bilecik TSO üyeleri ve birinci derece yakınlarına yönelik özel indirimli olarak yararlanabilecekleri PCR (Polymerase Chain Reaction) testi ve COVİD-19 Antikor Testi yapılacaktır.

Odada imzalanan protokolü, Bilecik TSO Başkanı Şükrü Keskin, Özel Gürlife Hospital Hastanesi Kurumsal Pazarlama Uzmanı Gökhan Özmen, Bilecik İş Güvenliği Sağlık Tic. A.Ş Firma ortağı Uygar Tatar, imzaladı. Protokolde oda Genel Sekreter Vekili Doğan Gürkan Akyol da yer aldı.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Keskin, yaptığı açıklamada, “üyelerimiz ve 1.derece akrabaları (Anne, baba, eş ve çocuk) ile çalışanları için indirimli test uygulamasından faydalanabileceklerdir. Koronavirüs pandemi sürecinde imza altına aldığımız bu protokolün odamıza, üyelerimize Özel Gürlife Hastanesi ve Bilecik İş Güvenliği Sağlık Tic. A.Ş.’ne hayırlı olması diliyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam