“Sağlık-Sen Gönüllerin Sendikası Oldu”

“Sağlık-Sen Gönüllerin Sendikası Oldu”

Bilecik Kent Ormanı’nda gerçekleşen davete çok sayıda konuk katıldı.

Gerçekleşen iftar sırasında konuşma yapan Sağlık-Sen Bilecik Şube Başkanı İrfan Yelken, etkinliğe katılan misafirlere teşekkür etti. Yelken şöyle konuştu:

“Sağlık-Sen Bilecik Şubesi olarak değerli sağlık çalışanlarımızın ve sendika üyelerimizin gayret  ve çabasıyla ilimizin tamamında açık ara fark atarak bu sene de yetkili sendika olduk. Bu başarının haklı gururu içerisindeyiz. Sadece yetkili değil aynı zamanda etkili sendik olmanın gereğini her zaman gösteren sendikamızın yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.

                Türkiye genelinde 81 ilin neredeyse tamamında, tam 74 ilde yetkiyi alan Sağlık-Sen sadece 7 ili nazarlık olarak diğer sendikalara bırakmıştır. 74 il nere 7 il nere? Bunun anlamı şudur, ‘Biz sizin samimiyetinize ve gayretlerinize inanıyor, sizleri gönülden destekliyoruz.’ Elbette bu başarı tesadüf değil, azim ve kararlılıkla çalışan sendika yöneticilerinin dik duruşlu tabiatlarıyla alakalıdır. Sağlık çalışanlarımız gerçeği görerek, teveccühleriyle sendikamızı yine Türkiye’nin birinci sendikası yapmışlardır.

                Sağlık-Sen artık sağlık çalışanlarının gönüllerine girmiş, gönüllerin sendikası olmayı başarmıştır. Bundan sonra da Sağlık-Sen olarak tüm sağlık çalışanlarının gönüllerini almaya, haklarını savunmaya devam edeceğiz.”

                Gerçekleşen konuşmanın ardından Bozüyük Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Yasin Yılmaz’a sendika faaliyetlerinde göstermiş olduğu başarılardan dolayı plaket verildi. Yapılan duanın ardından program sona erdi. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam