ŞAHİN “KATLEDİLEN HER TÜRKMEN’İN KANINDA SİZİNDE PARMAĞINIZ VAR”

ŞAHİN “KATLEDİLEN HER TÜRKMEN’İN KANINDA SİZİNDE PARMAĞINIZ VAR”

Adana’da durdurulan ve içerisinde silah olduğu anlaşılan MİT tırlarının Türkmenlere silah taşıdığını belirten Şahin, “Türkmenlere silah götüren TIR ları durdurup aramak suretiyle Türkiye’yi teröre yardım eden ülke konumuna sokup dünyaya rezil etmeye çalışan vatan hainlerinin gözü aydın. Katledilen her Türkmen’in kanında sizinde parmağınız var.”ifadelerinde bulundu.

Bayır Bucak Türkmenleri üzerinde oynanan oyunu Türkiye’nin en kısa zamanda bozacağına inandığını ifade eden Şahin, “TÜRKMENLERİN savunulması için ne gerekiyorsa yapılmasını istiyoruz”dedi.

Şahin sosyal emdya hesabı üzerinde şu açıklamalarda bulundu:

“Türkmenlere silah götüren TIR ları durdurup aramak suretiyle Türkiye’yi teröre yardım eden ülke konumuna sokup dünyaya rezil etmeye çalışan vatan hainlerinin gözü aydın. Katledilen her Türkmen’in kanında sizinde parmağınız var.

Milliyetçilik sözle değil,gerçek milliyetçi gibi davranmakla olur.Şov yaparak,söylemlerle milliyetçilik olmaz.Nasıl ki HDP’nin seçim hükümetine girmesine sebep olanlar sonradan pişman oldularsa,Türkmenlere giden TIR ları aratanları kınamayanlar da bugün pişmandır.

Rusya,İran,Suriye,uzantıları Hizbullah,yabancı paralı askerler hepsi birlikte Bayır Bucak Türklerine saldırıyor.Onları yıllardır yaşadıkları topraklardan atmaya çalışıyorlar.Türk devleti bu saldırıları da durduracak,oynanan oyunları bozacak güçtedir ve bu gücü kısa sürede de gösterecektir.Bundan şüphemiz yok.Üzüntümüz hem Türkmen kardeşlerimizin uğradığı katliamlar,hem de buna sebep olan,TIR lar aranırken sesini çıkmayan,bugünde sadece söylemle,birkaç eylemle TÜRKMEN ler konusunu istismar edenlere.Yoksa gerçek milliyetçi kardeşlerimizin de bizler gibi düşündüğünü biliyoruz.

Ama unutmamız gereken gerçek "VATAN SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA GERİSİNİN TEFERRUAT OLDUĞU".Sanırım herkes bunu anlamış ve geçmişte yaptıkları yanlışlarının farkına varmışlardır. Yoksa kimin haklı olduğu tartışılacak günlerde değiliz. TÜRKİYE nin % 85 ni oluşturan bizler TÜRKMENLERİN savunulması için ne gerekiyorsa yapılmasını istiyoruz.

Başbakanımızda az önce TÜRKMENLER için ne gerekiyorsa yapılacaktır diyerek hükümetimizin konudaki kararlılığını ifade etti.TÜRKİYE büyük güçtür.Dostlarımıza güven verirken,düşmanlık peşinde olanlara,vatana ihanet eden teröristlere dersini verecek karaları almaktan çekinmeyecektir.Ama artık lütfen söylemlerle milliyetçilik yapmaktan vazgeçelim.Gerçek milliyetçilik ülkenin çıkarları için her türlü riski alan ve mücadele edenlerin konuşacağı konudur.

Güneydoğuda teröre karşı mücadele eden,şehit olmayı göze alarak gece gündüz demeden görev yapan emniyet mensuplarımız,TSK mensuplarımız,kamu görevlilerimize,topraklarını korumak için mücadele eden Türkmen kardeşlerimize dualar ediyor,Allah yardımcıları olsun diliyorum.Yoksa buralardan konuşmak çok kolay.

Allah İslam alemine,Türk Dünyasına,ezilen ve mazlum halklara sahip çıkan ve çıkmaya devam edecek olan Ahmet Davutoğlu Hükümetine,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a yardımcı olsun,güç kuvvet versin.Halkımız bugün 01.Kasım.2015 secim sonuçlarının önemini çok daha iyi anlıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Başbakanda öle diyo – Başkan o tırlar yoluna devam etti türkmenlere ulaşmamışmı Ayrıca o tırların içinde tank mermileri vardı,oysa Türkmenlerde TANK yok.Laf ola cuval dola bu laflar boş başkan boş

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam