• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ŞAMPİYON VEZİRHAN VE BAYIRKÖY OLDU

ŞAMPİYON VEZİRHAN VE BAYIRKÖY OLDU

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğünce, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel olarak düzenlenen futsal turnuvası oynanan final karşılaşmasıyla sona erdi.

Üç hafta boyunca süren turnuvada katılımcıların fairplay gözeterek yaptıkları mücadeleler güzel enstantanelere sahne oldu. Okullar bölgesindeki kapalı spor salonunda yapılan mücadeleler sonucunda Vezirhan / Bayırköy Ortaokulları turnuva birincisi,  Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi turnuva ikincisi, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi turnuva üçüncüsü oldu. Ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş verdiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, öğretmenlerimizi bir araya getirmek, aralarındaki dostluk ve sevgi bağlarını güçlendirmek amacıyla futsal ve voleybol turnuvaları düzenlediklerini belirtti. Bu turnuvalar ile kazanmak veya kaybetmekten ziyade, öğretmenlerimizin bir araya gelip birlik ve beraberlik içinde bulunmalarının önemli olduğunu ifade etti. Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen Şube Müdürü Metin Sarıfakıoğulları’na, Turnuva Genel Koordinatörü Gürkan Algan´a, müsabakalarda hakemlik görevlerini yürüten Cebrail Avcı’ya, Hüseyin Altınay’a ve tüm katılımcı okullara teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam