Şampiyon Vilayet Güvenlikspor Oldu

Şampiyon Vilayet Güvenlikspor Oldu

45 gün süren ve 27 takımın katıldığı turnuvanın birincilik maçı Vilayet Güvenlikspor ile Gençlikspor takımları arasında yapıldı. Vilayet Güvenlikspor, Gençlikspor’u 4-2 yenerek şampiyon oldu. Tugay da, Ticaret Lisesi’ni 4-2 yenerek 3’üncü oldu. Turnuva sonucunda Vilayet Güvenlikspor 1’inci, Gençlikspor 2’nci, Tugay 3’üncü, Ticaret Meslek Lisesi 4’üncü oldu.

Turnuva sonunda sporculara kupaları Vali Yardımcısı Süleyman Deniz ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk tarafından verildi. Vali Yardımcısı Deniz, turnuvanın birbirinden güçlü rakipler arasında dostluk içerisinde geçtiğini ifade ederek turnuvaya katılan takımları kutladı.

Vali Yardımcısı ve Vilayet Gençlikspor Takımı kaptanı Hasan Kayhan da, 45 gün boyunca toplam 500 sporcunun ve 27 takımın kıyasıya mücadele ettiğini, sevgi, dostluk ve kardeşlik örneği sergilediğini belirtti. Kayhan, “Benzer turnuvalar devam edecek. İlimizde her türlü spor özendirilmektedir. Spor insanlar arasında yarışma ruhunu ve takım arkadaşlığını geliştirmektedir. Spor yaparak farkınızı gösterin. Eğlenceli vakit geçirmek ve sağlık için 'haydi spora' diye kendinizi güdüleyin" dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doyuk da, “Turnuvamız coşku heyecan ve hareketlilik içerisinde bol seyirci katılımı ile süslenmiş ve devam etmiştir. İlimiz hakem komitemizin görevlendirdiği hakemlerimiz maçlarını en iyi şekilde yönetmişlerdir. Kendilerini ve yöneticilerini ayrıca kutluyorum.

İl Müdürlüğü olarak düzenlediğimiz dostluk turnuvamızı dostça bitirmiş olmanın hazzıyla kupaları ve hediyeleri hep birlikte takdim etmenin sevincini de yaşamaktayız. Tanışma, kaynaşma ve dostluk adına yeni bir turnuva düzenlemeyi, sağlık ve dostluk için sporu hiç gündemden düşürmemeyi planlayarak spora davetimizi tekrarlıyoruz.” ZEYNEP KILBAHRİ

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam