Sanat Toprak Ürünlerinden Başkan Yalçın’a Ziyaret
admin • 4 Temmuz 2012 09:54:55 
Sanat Toprak Ürünlerinden Başkan Yalçın’a Ziyaret

 

Nihat Şenocak, Sanat Toprak Ürünleri fabrikasının üretim ve istihdamı hakkında bilgi verdi. Pazaryeri Organize Sanayi Bölgesinin bugünkü durumu ve gelecekteki konumu hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundular. 
Pazaryeri Belediye Başkanı Yalçın yaptığı açıklamada, “Sanat Toprak Ürünleri Fabrikası Personel Müdürü Nihat Şenocak'ın ziyaretinden memnun oldum. Kendisiyle ilçemizin gelişmesi, Organize Sanayi Bölgemizin bugünkü ve gelecekteki konumu hakkında konuştuk. PORSAB'ın kurulmasından sonra ilçemize yatırım için gelen ve yeni oluşumun en büyük sıkıntılarını çeken ilk fabrika Sanat Toprak Ürünleri fabrikası olmuştur. Sofra ve süs eşyaları üretimi yapan fabrika 2003 yılından bu yana yaklaşık 350 kişiyi istihdam etmektedir. Ziyaretlerinden dolayı Personel Müdürü Nihat Şenocak'a şahsında tüm Sanat Toprak Ürünleri ailesine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
Organize Sanayi Bölgemizin gelişmesi, ilçemizin ekonomik ve sosyal alanda büyümesine, gelişmesine neden olacak bir etkendir. Yeni teşvik sisteminin çıkmasıyla sanayi kuruluşları yatırım için ilimize sık sık ziyaretlerde bulunuyor. İnşallah organize sanayimiz yatırımcılarında gelmesiyle gelişecek ve ilçemizde istihdam oranı artacaktır. Böylece ilçemiz göç veren bir ilçe değil, dışarıdan göç alan bir ilçe konumuna gelecektir.” dedi.
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
nigar yeşilkaya
8 yıl önce

çalışan – sanat torak elemanı fabrikamız çok kişiye ekmek kapısı olmuştur başta ben olmak üzere çalışan bayalar dimdik ayalarının üstünde duruyolar sanat torağa teşekürler elim ayağım tutukça hizmet yapacam sanata teşekürler

Adsız album
8 yıl önce

Servıs – Bılecıkten servıs varsa bızlerde gelelım

0
Would love your thoughts, please comment.x