SBS Bilecik 1’incisi Sevgi Çiçeği’nden
admin • 13 Temmuz 2013 16:06:23 
SBS Bilecik 1’incisi Sevgi Çiçeği’nden

“2013 yılının SBS dereceleri belli oldu. Bilecik ilimiz de Merkez’de Hikmet Emre Can Bilecik merkez birincisi, Ramazan Öz 2’nci, Meryem Hanne Karaaslan ise 3’üncü olmayı başardılar. Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Yine Bilecik genelinde ilk 11 öğrencinin 6’sı bizim okulumuzdan yani Sevgi Çiçeği İlköğretim Okulu’ndan çıktı. Diğer öğrencilerimiz de Safiye Nursu Sert 6’ncı, Özge Aygün 8’inci, Kübra Nur Baykara 11’inci olmayı başardılar.

Öğrencilerimizi ve emeği geçen velilerimizi öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Özel sevgi çiçeği ortaokulu Bilecik genelindeki 109 okul arasından 545 puanla il birinciliğini elde etmiştir. Mezun olan 34 öğrencimizden 15’i Fen Lisesi’ne girebilecek puan almışlardır. Bu başarıların tesadüf olmadığını öğrencilerin sistemli, öğretmenlerin özverili çalışmaları, ailelerin fedakarlığı sonucu ortaya çıktığı, başarı okulumuzda artık gelenekselleşti.

Geçen sene 42 öğrencimizden 16 kişi Fen Lisesi’ne, 10 kişi Anadolu Öğretmen Lisesi’ne girdi. Bu sene de 15 kişi Fen Lisesi’ne, 10 kişi de Anadolu Öğretmen Lisesi’ne girebilecek puan aldılar. Tekrar bu başarıda emeği geçen tüm velilerimize öğrencilerimize öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.”ZEYNEP KILBAHRİ

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x