SBS’de Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

SBS’de Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

 

Kendisine ödül olarak notebook hediye edildi. Bilecik 6.sı olan Mert Şahan, Bilecik 7.si olan Berk Şahan, Bilecik 8.si olan Bilge Demirel, Bilecik 11.si olan Ayşe Kübra Arslan’a mp5 hediye edildi. Özel Sevgi Çiçeği İlköğretim Okulu 438 genel ortalama ile Bilecik’in en başarılı okulu olarak tarihe geçti. Mezun olan öğrencilerin neredeyse yarısı Fen Liselerini kazanacak puan aldı.

            Bilecik’in ilk ve tek özel okulu olan Özel Sevgi Çiçeği İlköğretim Okulu, geçtiğimiz yıllarda aldığı Türkiye ve dünya derecelerine bu yıl bir yenisini daha ekledi. Özel Sevgi Çiçeği İlköğretim Okulu öğrencisi Ahmet Furkan Özan 500 tam puan alarak Türkiye ve Bilecik birincisi oldu. Ahmet Furkan Özan’a okul müdürü Veli Arısoy tarafından notebook hediye edildi.

“Bilecik Birincisiyiz”

            Kişisel başarıda Türkiye birinciliği elde eden Özel Sevgi Çiçeği İlköğretim Okulu, kitlesel başarıda da Bilecik birincisi oldu.okul müdürü Veli Arısoy, kitlesel başarıya dikkat çekerek, “Okulumuzun başarısının sebebi öğretmen arkadaşlarımızın özverili, planlı çalışmaları, öğrencileri bire bir yakından takip etmeleri ve düzenli etüt çalışmalarıdır. Okulumuz ekip çalışmasına büyük önem vermektedir. Bilecik genelinde ilk 11’e giren öğrencilerin 5’i okulumuz öğrencisidir. Bilecik’teki 68 ilköğretim okulu arasında okulumuz 468 ortaöğretim yerleştirme puanı ile Bilecik 1.si olmuştur.” dedi.

19 Fen Lisesi

Bu yıl mezun olan 42 öğrenciden 19’u Fen Liselerini, 10’u Anadolu Öğretmen Liselerini ve diğerleri de Anadolu Liselerini kazanacak puanı aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam