“Seçmenimiz Bize Güvendiğini Gösterdi”

“Seçmenimiz Bize Güvendiğini Gösterdi”

“Yine ve yeniden bir seçim sürecini hiçbir vatandaşımızın burnu kanamadan bitirdik. Bu demokrasi sınavını bütün Bilecik halkı ile beraber verdik.

Bildiğiniz gibi Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik merkez yedi ilçe ve üç beldemizde teşkilatlarımızın onay verdiği ve halkımızın teveccüh gösterdiği adaylarla seçime girdik. Hiçbir siyasi parti veya oluşumla ortak hareket etmedik. Seçim sürecinde de diğer partiler ile karşılıklı sataşmaya girmedik. Amaç, halkımız ile kucaklaşmak, onlarla başarıya ulaşmaktı. Milliyetçi, ülkücü camiamıza her zaman güvendik, inandık, seçmenimizde bizlere güvendiğini gösterdi.

Bilecik olarak 15 olan Belediye meclis üyemizi 41’e, 3 olan İl genel meclis üyemizi 7’ye çıkarttık. Geçen seçimlerde Bozüyük ilçemiz ile Küre Beldemizin Belediyelerini almıştık. Bozüyük Belediye Başkanının parti değiştirmesiyle sadece Küre Beldesinin Başkanı kalmıştı. Nüfusunun 2000’den aşağı düşmesiyle Küre Beldesi Belediye Başkanlığı seçimlerine giremedi. Bu durumda da 3 ilçeyi kazanarak başarımızı kanıtladık. Bozüyük ilçemizi kaybetmemiz üzüntümüze sebep oldu.

2009 Yerel Seçimlerinde 26000 olan il genel meclisi oyumuzu arttırarak 39000’e yükselttik. Bilecik’in kazananı Milliyetçi Hareket Partisi olmuştur. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin alınmasını istediği Türkiye’de ilk aday açıklamasını yaptığı Söğüt’ümüzü kazanmak ayrıca bir mutluluktur. 2010 referandumundan bu yana yükselttiğimiz başarı grafiğimizi devam ettirerek emin adımlarla yürümekteyiz.

Bundan sonra seçilen arkadaşlarımız parti rozetlerini çıkartarak vatandaşımızın hizmetkârı olacak, ülkücü terbiyesi ve azmiyle halkımızın refahı için çalışacaklardır. Teşkilatlarımızda rehavete kapılmadan varsa hatalarımızı düzelterek yarın seçim olacakmış gibi görevlerine devam edeceklerdir.

Ayrıca bizi her etkinliğimizde yalnız bırakmayan, yapılan organizasyonlarımıza ilgi gösterip şenlendiren hemşerilerimize ve bu etkinliklerimizi vatandaşlarımızla buluşturan basınımıza teşekkürü borç bilirim. Haklarınızı helal ediniz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam