• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ŞEHİRİÇİ RADAR UYGULAMASI BAŞLADI

ŞEHİRİÇİ RADAR UYGULAMASI BAŞLADI

Bilecik Osmaneli İlçesinde şehir içi trafiği kontrolsüz araç kullanımına engel olmak amacıyla radar uygulaması başlatıldı.

Osmaneli İlçesi’ndeki trafik denetiminin artırılması noktasından Belediye Başkanı Münür Şahin, “Halkımızın en büyük şikayeti olan araçların hız sınırlarına uymamaları, yayaları tehlikeye sokacak kontrolsüz araç kullanımları Osmaneli Emniyetinin Hız ve Trafik kontrol uygulamalarıyla ortadan kalkacak.”dedi.

“Sürücülerin gereken hassasiyeti göstereceğine inanıyorum”

Başkan Şahin uygulamaya ilişkin konuşmasının devamında ise,”Osmaneli Kaymakamlığı, Osmaneli Belediye Başkanlığı, Osmaneli Emniyet Müdürlüğü, Osmaneli Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Osmaneli Şoförler Odası ve tüm sivil toplum örgütleriyle birlikte Osmaneli Şehir İçi Trafiği için birlikte çalışıyor ve çözüm üretiyoruz. Özellikle artık başlamış olan şehir içi hız kontrolü ve radar uygulamalarına halkımızın dikkat etmesini diliyoruz. TIR ve Kamyon park sorunu içinde sürücülerin gereken hassasiyeti göstereceğine inanıyorum. Hep birlikte ve sizlerinde önerilerini dikkate alarak yapmakta olduğumuz trafik uygulamalarına halkımızın büyük destek vereceğine inanıyoruz.Canımız yanmadan uygulamaları sahiplenmeli,uymayanları uyarmalıyız.Osmaneli her alanda örnek olduğu gibi,trafik konusunda da örnek bir kent olacaktır” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam