‘’ŞEHRİMİZİ HER GÜN BİR ÜST NOKTAYA TAŞIMAK İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ’’

‘’ŞEHRİMİZİ HER GÜN BİR ÜST NOKTAYA TAŞIMAK İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ’’

Belediye Başkanı Selim Yağcı, haftanın ilk günkü çalışmaları kapsamında mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi.
Bilecik Belediyesi Şehir Ormanında gerçekleştirilen buluşmaya; Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarlar katıldı.
Belirli dönemlerde Bilecik’teki sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Selim Yağcı, muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda, Bilecik Belediyesi’nin çalışmaları ile yeni projeleri hakkında bilgiler aktardı.
Muhtarların belediyecilik çalışmalarındaki yeri ve önemine değinen Belediye Başkanı Selim Yağcı, el birlik içinde Bilecik ve şehir insanı için güzel çalışmalar ortaya koymak gayretinde olduklarını kaydetti.
Belirli zaman dilimlerinde muhtarlar ve diğer sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermenin gerekliliğini dile getiren Belediye Başkanı Selim Yağcı şunları söyledi:
‘’Öncelikle yeni haftanın ve yeni günün hepimiz için hayırlara vesile olmasını Cenabı Haktan niyaz ediyorum. Yerel yönetim hizmetleri gerçekten insana ve şehre yapılan en önemli hizmetler. Sizler, bunları bulunduğumuz mahalle ve köylerde yerine getiriyorsunuz. Biz de şehrimizin genelinde bu ihtiyaçları karşılamaya çalışıyoruz. Bizler hep birlikte çalışıyoruz. Aramızda yasaların getirdiği bazı farklılıklar da olsa hepimiz biriz ve şehrimiz için çalışıyoruz. Bilecik Belediyesi olarak bizler belirli zaman dilimlerinde sizlerle buluşuyor ve çalışmalarımızdan haberdar ediyoruz. Allah’a çok şükürler olsun Bilecik’imiz için güzel çalışmalar yaptık. El ele gönül gönüle vererek güzel çalışmalar yapıyoruz. Ülkemiz her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Bununla birlikte Bilecik’te artık büyük bir hız ile yol alıyor. Bu çalışma ve azmimiz devam ettiği sürece çok daha iyi noktalara geleceğiz.
“BİLECİK İÇİN BU DÖNEM 5 YILDIZLI OTELLER, ÖZEL ÜNİVERSİTE VE ÖZEL HASTANELER HEDEFLERİMİZ VAR’’
Bilecik Belediyesinin önümüzdeki süreçte taşıdığı hedeflere ilişkin konuşan Belediye Başkanı Selim Yağcı, sözlerini şöyle tamamladı:
‘’Bilecik ve Bilecik Belediyesinin belediyecilikte bulunduğu kategorisinin üst seviyelerine çıkma gayretinde. Peki bu üst basamakta neler var. Burada işte 5 yıldızlı oteller, alışveriş merkezleri, özel okullar, özel hastane ve bunun gibi çalışmaların olduğu şehirler kategorisine çıkmak istiyoruz. Bu konuda iki yıldır özellikle büyük gayret gösteriyoruz. İnşallah hep birlikte bu arzumuz ve hedeflerimize ulaşmış olacağız. Hiçbir çalışma yalnızca olmuyor. Herkesin emeği ve alın teri var, duası var. İnşallah güzel çalışmaları gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Mahallelerimizin ve mücavir alandaki köylerimizin sorunları ve bu alanlardaki yaptığımız ve yapmayı düşündüğümüz çalışmalara ilişkin olarak karşılıklı görüş alışverişi içerisinde bulunduk. Muhtarlarımızın bizlere olan bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada yaptıkları ve yapacakları destek ve katkılar sebebiyle kendilerine teşekkür ediyorum. Onlar bizlerin mahalle ve köylerimizde en uç noktalardaki temsilcilerimiz birlik ve beraberlik içerisinde el ele gönül gönüle vererek bu güzide topraklara vatanımıza ve milletimize hizmet etmenin haklı hazzı gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Programımıza katıldıkları için tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyarette muhtarların ilimiz ve belediye çalışmaları hakkındaki sorularını da cevaplandırdı.
Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar, gerçekleştirilen toplantının çok verimli geçtiğini belirterek, Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya teşekkür etti.
Programda; Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar için hazırlanan doğum günü pastası kesildi.
Toplantı, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam