ŞEKER BOZÜYÜK’TE POYRAZ VE TÜZÜN’E YÜKLENDİ

ŞEKER BOZÜYÜK’TE POYRAZ VE TÜZÜN’E YÜKLENDİ

MHP Milletvekili Adayı Bahattin Şeker, yürüyüş sonrası yaptığı mitingde Ak Parti Milletvekili Fahrettin Poyraz ve CHP Milletvekili Yaşar Tüzün’e yüklendi.

 “Ak Parti yol yapıyorum diyor ama geçen sene o yollarda 230 tane kaza oldu. Yollar yapıldı, hızlı trenler yapıldı, Allah razı olsun ama Fahrettin efendi sen olmasaydın o yol olmayacak mıydı? Sen olmasaydın o tren yolu olmayacak mıydı? Ayıptır günahtır bu insanlara yalan söylemek.” Diyerek Poyraz’a yüklendi. CHP Milletvekili Adayı Yaşar Tüzün’ü de eleştiren Şeker, “Tüzün döneminde Bilecik’e, Bozüyük’e yatırım mı yapıldı?”dedi.

Kendi vekilliği döneminde de yapılan yatırımları anlatan Şeker, “Sağlık ocaklarını yaptık. Yeşilkent’deki  hastaneyi ben başlattım. Bilecik’te modern bir hastane olması için programa aldırdım. Osmaneli’ne, Gölpazarı’na, Söğüt’e hastane yaptırdık. Bugün Bilecik’e hastane yapacaklar ama 5 senedir yerini arıyorlar. Parası var, projesi var ama yapacak adam yok. Sağlık Liseini ben açtım. Kapalı tribünü, Küçük Sanayi sitesi benim zamanımda başladı. Bilecik’Pazaryeri’ne de Yüksekokul açtım, Osmenli’ne de Yüksekokul açtım, Söğüt’e de Yüksekokul açtım, Gölpazarı’na da Yüksekokul açtım. Her birinde biner tane öğrenci var. Onlar konuşur biz yaparız diyenlere. Necati Bey İlkokulu’nu yeniden yaptık. Çıraklık eğitim okulunu, burada halk eğitim merkezini, öğretmen evini, yetiştirme yurdunu, benim zamanımda oldu.  Organize sanayi için uğraştık. Park Cam’ı getirdik. Mermeriyle seramiğiyle bu bölgeyi içine alacak bir fuar merkezi olması lazım. Biz bu memlekete çivi çakan herkese Allah razı olsun diyoruz. Kim olursa olsun. Hani parti olursa olsun” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam