Şeker, CHP ve AK Parti’ye Yüklendi

Şeker, CHP ve AK Parti’ye Yüklendi

Şensoy: “Eğer emeğe, uğraşa saygı gösteriyorlarsa bizim emeğimize de saygı göstersinler”

Şeker: “Ne Ak Parti, ne CHP, Hüseyin Şensoy ile MHP"

Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik İl Teşkilatı adeta miting yaparak gövde gösterisinde bulundu. Seçim bürosu önünde toplanan partililere ve vatandaşlara seslenen MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker ile MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Şensoy CHP ve Ak Parti’ye yüklendiler. Şensoy yaptığı konuşmada, “Çalışmalarımızın meyvesini 30 Mart 2014 Pazar günü almış olacağız. Bizler, sizlerle birlikte, iyi bir ekibimizle, samimiyetimizle bu yola baş koyduk. Ben sizlerle birlikte en iyisini yapmak üzere bu çalışmaların içerisinde bulundum. Sizlerin bu desteği, sizlerin bu konuya inanmışlığınızı buradan okuyor ve bundan dolayı da 30 Mart’ta Allah nasip ederse seçimi alacağımız takdirde sizlerin de takdirleriyle bu tarihte yer alacağını en iyi dileklerimle içtenlikle biliyorum. Bizler bugüne kadar yaklaşık 14 bin ev gezdik. Bunun meyvesini de inşallah 30 Mart tarihinde göreceğiz. Sizlerin, birilerinin masa başında yapmış olduğu anketlere kesinlikle itibar etmemelerinizi istiyorum. Yapılan bu anketlerde tamamen sizleri şaşırtma yönünde etrafa vermiş oldukları bu yönde algıyı yerleştirmek ve kullanmak istiyorlar. Eğer emeğe, uğraşa saygı gösteriyorlarsa bizim emeğimize de saygı göstersinler. Çünkü bizim anketimiz 14 bin kişiyle ev ev dolaşarak yapılmıştır. Biz 30 Mart'ta yapılacak olan seçimlerin ardından bu anketi göstereceğiz.

Bu topraklar İnönü savaşlarını, Sakarya savaşlarının kazanıldığı topraklarıdır. Atatürk’e saygımızı, vefamızı bir daha gösterelim. Son bir haftamızda tüm bu arkadaşlarımızla, tüm bu dostlarımızla Bileciklilerle el ele birlikte olmak üzere böyle bir başarıyı elde edeceğimize söz veriyor musunuz? Sizlerin bu inanmışlığı ile Milliyetçi Hareket partisinin ayak seslerini buradan seslenişimizle haykırmak istiyoruz. Sizlerin bu katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor hepinize saygılarımı sunuyorum” dedi.

Şensoy’dan sonra kürsüye gelen Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker konuşmasında, “Ne Ak Parti, ne CHP, Hüseyin Şensoy ile MHP" diyerek; rüşvet operasyonları ve ses kayıtları üzerinden iktidar partisine yüklendi. Hüseyin Şensoy'un Bilecik'in bağrından çıkmış temiz ve dürüst bir aday olduğunu dile getiren Şeker, kamuoyunda yapılan anketlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere dikkat çeken Şeker, fezleke görüşmeleri sırasında mecliste yaşananları anlattı. Şeker, meclisi Meral Akşener’in yönetmesi gerektiği halde yönettirilmediğini söyleyerek Bilecik'in 30 Mart'ta gereken cevabı sandıkta vereceğine inandığını belirterek sözlerini şöyle tamamladı."Geçmiş dönemlerde bu tür olaylar Ecevit'de de oldu, İnönü'de de oldu, Özal'da da oldu ama hakim savcı değişmedi. Bu milletin polisi değişmedi. Hırsızlık olmadı. Laf çok icraat yok. Bunları tüm Türkiye görüyor. Hepimiz partili partisiz demokrasiye inanıyorsak 30 Mart’ta bunun hesabını soracağız " 

Konuşmaların ardından yaklaşık 2 bin kişilik gurup seçim bürosu önünden başlayarak Tevfikbey Caddesi, Atatürk Bulvarı üzerinden tekrar seçim bürolarının önlerine geldiler. Burada tekrar kısa bir konuşma yapan Şensoy katılan tüm partilere ve vatandaşlara teşekkür ettiğini belirterek bugünkü yürüyüşün  30 Mart’ın provaları olduğunu kaydetti. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam