ŞEKER: Türk Milletinin Başı Sağ Olsun…

ŞEKER: Türk Milletinin Başı Sağ Olsun…

Şeker mesajında “Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi başkanı,  gencecik fidanımız, yiğidimiz, Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimizi rahmetle anıyoruz. Kabri nur, mekânı cennet, ruhu şad olsun” dedi. Devlet eski bakanı MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker’in açıklaması:

Türk Milletinin Başı Sağ Olsun…

İzmir’in göbeğinde, Ege Üniversitesinde yaşanan olaylarda, üniversiteye yuvalanmış olan PKK’lı terörist katiller tarafından kalleşçe saldırıya uğrayarak şehit olan, Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi başkanı,  gencecik fidanımız, yiğidimiz, Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimizi rahmetle anıyoruz.

Kabri nur, mekânı cennet, ruhu şad olsun.

Tüm dava arkadaşlarımızla birlikte, üzüntü ve öfke içinde şahit olduğumuz bu olayların ve bunun gibi camiamıza yönelik PKK saldırılarının faillerinin, sorumlularının, yetkililerinin ve ilgili olan kimselerin derhal yargı karşısında hesap vermesini istiyoruz.  Partimiz, ocağımız, camiamız, Milliyetçi-Ülkücü Hareketin tüm mensupları, şehidimizin aziz hatırasını yaşatacak ve bu olaydaki her ayrıntının, bu davanın takipçisi olacaktır. Cenab-ı Allah’tan şehidimize rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum.

Allah yar ve yardımcımız olsun. Ne mutlu Türküm diyene.

                                                                                                             

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam