ŞEKER ÜLKÜCÜ GENÇLİĞE ÇAĞRIDA BULUNDU

ŞEKER ÜLKÜCÜ GENÇLİĞE ÇAĞRIDA BULUNDU

yanlış yaparsa, kim Apo’nun resmini asarsa bu memlekette kim PKK’nın resmini asarsa cezasını polis versin, jandarma versin.”dedi.

Bir kişinin bile burnunun kanamasını istemediklerini dile getiren Şeker, “Bir tane kardeşimizin burnunun kanamasını istemiyoruz. Hak, hukuk, adalet varsa bu memlekette burada emniyetimiz var,jandarmamız var. Yanlış bir şey varsa görevini yapsınlar. Ama demokrasi içerisinde bir şeyler yapacaklarsa, onların da adaletli ve hak hukuk içerisinde yapsınlar biz karışmayalım.”dedi.

Ülkücü Gençlere seslenen Şeker, “ Sizleri yakından takip ediyoruz. Gençsiniz, kanınız kaynıyor. Ama sakin olacağız. Birlik, beraber olacağız. Bizim yerimize sizler geçeceksiniz. İstikbal sizlerindir. Çünkü her olayda olay bize sıçrıyor. Bize sıçrıyor. Biz Bilecik’te güzel bir seçimin geçirilmesini istiyoruz.”ifadelerinde bulundu.

Derneğin açılışına katılan Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Emre Görmez de sağduyu çağrısında bulunan isim oldu. Görmez, “Memleketimizin şu sıkıntılı günlerinde çok oyunlar oynanmaktadır. Bunlara gelmememiz lazım. Ülkü ocağındaki gençlerin kanı kaynıyor biliyorum ama bazı konularda daha sakin davranmamız gerekiyor. Şunu da belirtmek isterim ki ülkü ocaklarımız olsun, ülkücü işçilerimiz olsun, Milliyetçi Hareket Partimiz olsun memleketimizin şu sıkıntılı günlerinde , kurtuluş reçetesinin Milliyetçi Hareket Partisi’nin olduğu şu dönemde hiçbir zaman kırgınlıkların içine girmemiz lazım. Böyle bir lüksümüz yok. Herkesi kucaklamalıyız, herkesi sevmeliyiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam