• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ŞEKER’İN 19 MAYIS MESAJI

ŞEKER’İN 19 MAYIS MESAJI

 

“Türk milletinin mazlum milletlere örnek olan milli mücadelesinin önderi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün; gençliğe emanet ettiği geleceğimizin bir nişanesi olan 19 Mayıs Gençlik Bayramı kutlu olsun.

19 Mayıs 1919 ruhu, Türk gençliğinin yolunu aydınlatacaktır.

Türk gençliğinin, ebediyete akıp giden nice yıllarda, 19 Mayıs coşkusunu ve ruhunu taşıyacağına olan inancımız tamdır. Bu ruh, geleceğimizin teminatı olan gençliğin her türlü tehdit ve tuzağa karşı, iman dolu göğsündeki şeref nişanesidir. Bugün ülkemizde, gündelik politikalar neticesinde gençliğin yaşadığı sorunlar, yozlaşma ve yabancılaşma tehdidi, gelecek kaygıları, eğitim ve hayat mücadelesindeki zorluklar birikmiştir ve çözüm beklemektedir. 19 Mayıs bayramı ile birlikte bütün bu sorunların da idrak edilmesi gerekmektedir.

Türk gençliğinin, doğru yaklaşımlarla potansiyeli ve enerjisi ile ülkemizin aydınlık yarınlarını inşa edeceğine inanıyoruz. Ümidimiz gençliktedir.

Bu vesileyle, hiçbir zaman hafızalardan silinmeyecek olan, Türk milleti var oldukça yürekten hissedilecek olan, Türk gençliğinin bitmeyecek enerjisi ile geleceğe aktarılacak olan 19 Mayıs Bayramını bir kez daha en içten duygularımla kutluyorum.

Ne mutlu Türküm diyene! 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam