• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Selim Başkan Artık Tatile Çıksın”

“Selim Başkan Artık Tatile Çıksın”

 

Pelitözü Gölpark’ta gerçekleşen organizasyona MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, MHP İl Başkanı Hüseyin Köymen, MHP Merkez İlçe Başkanı Sinan Özkeskin ve partililer katıldı.    

                Etkinlikte konuşma yapan MHP İl Başkanı Hüseyin Köymen, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı yorgun gördüklerini söyledi ve kendisine tatile çıkmasını tavsiye etti. Köymen şöyle konuştu:

“Biz yönetim kurulu üyelerimiz birbirimizi tanıyoruz ama eşlerimiz birbirlerini tanımıyorlar. Onlarında birlik beraberlik içerisinde olması için toplantımızı gerçekleştiriyoruz.

Biz bir dava partisiyiz. Türk milletini devam ettirmek, Türk ulusunu sanayide, bilimde, ilimde, tarımda, sporda diğer ülkeler arasında en yüksek seviyeye çıkartmak için ülkümüzü, davamızı yüceltmek en büyük idealimizdir. Bu düşünceler içerisinde önümüzdeki yerel yönetimlere Bilecik ilinde ve ilçelerinde talibiz.

Belediye Başkanımız Selim Yağcı geçenlerde ziyaretimize geldi. Ziyaret sırasında onun bitkin ve yorgun olduğunu hissettik. Onun artık tatile, izne çıkması kanısına vardık. Bu düşüncelerle en kısa zamanda Selim Başkanımıza izin belgesini vermek, bizlerde Bilecik Belediyesi’nin mazbatasını almak ve Bilecik yönetimine talip olmak, Bilecik halkının layık olduğu hizmetleri sunmak arzusu içerisinde bu toplanıtıyı düzenledik.”

MHP Milletvekili Şeker de yaptığı konuşmada, Bilecik’e çakılan her çivinin yanında olduklarını fakat muhalefet olarak eksikleri söylemenin de görevleri olduğunu söyledi. Şeker şöyle konuştu:

“Siyaset çok ayrı bir olay. Her zaman söylediğimiz gibi tenkit etmek, yapılmayacak işleri söylemek çok kolay ama elimizi taşın altına koymak, hangi görüşte, hangi düşüncede, hangi yapıda olursa olsun bir siyasi partide görev almak, bu memleket, milletle ilgili çalışmalar yapmak da hepimizin görevi. Ben bu göreve gelen arkadaşlarımı kutluyorum. Biz şu an muhalefet partisiyiz. Yapıcı muhalefet yapıyoruz. 1 sene oldu. Bunlarla ilgili önümüzdeki günlerde hem Bilecik’te hem genelde neler yaptık açıklayacağız.

Her başarılı erkeğin yanında beraber olduğu bir eşi vardır. Bizim partimizde de sağ olsun seçimlerde eşlerimizin çok büyük destekleri geçti. Ama bunu daha fazla ilerletmek, daha öne çıkarmak için başkanımızın, ilçe başkanımızın, il başkanımızın büyük gayretleri var. İnşallah birlik beraberlikle bu seçime hazırlanıyoruz. Daha önce de toplantılar yaptık. Bu çalışmayla yapacağımız projelerle önümüzdeki günlerde açıklayacağımız işlerle Bilecikte bütün belediyelere talibiz.

Biz MHP olarak dik duruşumuzu, çizgimizi bozmadan önümüzde gidiyoruz. Dün ve bugün yapılan anketlerde MHP’nin üç dört puan daha aldığını diğer partilerin geriye düştüğünü hep beraber görüyoruz, herkes sürpriz diyor.  İyi bir seçim olacağı inancındayım. Biz seçimi seçim zamanı yapıyoruz daha sonra siyasi parti gütmeden milletvekili olarak, il başkanı, ilçe başkanı olarak elimizden gelen gayretide gösteriyoruz. Yapılanlara teşekkür ediyoruz. Bilecik’e çakılan her çivinin yanındayız. Ama eksikleri söylemek yanlışları söylemek de bizim muhalefet olarak görevimiz.”

Etkinlik gerçekleşen kahvaltıyla devam etti. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam