SELİM YAĞCI BOZÜYÜK’TE TEMASLARDA BULUNDU

SELİM YAĞCI BOZÜYÜK’TE TEMASLARDA BULUNDU

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin AK Parti Bilecik Milletvekili 1. Sıra adayı Selim Yağcı seçim çalışmaları kapsamında Bozüyük’e gelerek Kaymakam Hasan Yaman ile Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’yı, bazı resmi kurumları, belediye personelini ve esnafları ziyaret etti.
AK Parti Milletvekili adayı Selim Yağcı, Bozüyük’te ilk olarak Kaymakam Hasan Yaman’ı ziyaret ederek hükümet konağında temaslarda bulundu. Ardından Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’yı makamında ziyaret ederek bir süre görüşen Milletvekili adayı Yağcı, Başkan Bakıcı ile çalışmalar hakkında sohbet etti. Sonrasında ise Saraycık Caddesi esnafı ve vatandaşları ziyaret etti. Beraberindeki Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Ak Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, İlçe Başkanı Mesut Çetin ve parti yöneticileri ile birlikte ilçe esnafını kapı kapı gezen ve hal hatır eden Yağcı, esnaflara hayırlı iş, bereketli ve bol kazanç temennisinde bulundu. Esnaf ziyaretleri sırasında karşılaştığı vatandaşlarla da görüşen ve her biri ile sohbet eden Yağcı vatandaşlara ‘hayırlı Ramazanlar diledi ve “Rabbim cümlemizin ibadetlerini kabul etsin” dedi.
Daha sonra belediyenin tüm birimlerini ziyaret ederek çalışanlara kolaylıklar dileyen Yağcı, İtfaiye garajında işçilere hitap ederek “yaptığınız tüm güzel çalışmalarınız için, katkılarınız için Bozüyük’e katmış olduğunuz değerler için, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ellerinize, kollarınıza ve yüreklerinize sağlık” dedi.
“Kutsal bir görevi yerine getiriyorsunuz”
Selim Yağcı konuşmasında “Öyle bir iş yapıyoruz öyle bir görev yapıyoruz ki çalışmamızda ibadet olabilecek bir iş yapıyoruz Toplumun rahat içerisinde Ramazanını geçirmesi için hayatını idame ettirmesi için onların rahatı ve huzuru için kutsal bir görevi yerine getiriyoruz. 15 yıl Belediye Başkanı olarak görev yapmış bir kardeşiniz olarak sizlere sesleniyorum. Gerçekten belediyecilik zor ve meşakkatli bir iş. Herkesin rahat edebilmesi için, dinlenebilmesi için huzurla bir yerde yaşayabilmesi için bir belediyecilik çalışması gerekiyor. Gayret göstermesi gerekiyor ki vatandaşlar bu anlamda rahat etsinler. Sizler herkesin istirahat ettiği zamanda çalışarak onların istirahatını huzurunu temin ediyorsunuz. Onun için bu anlamda sizden kendinizle ve bizler de sizlerle ne kadar gurur duysak azdır.
İşte biz bu belediyecilik deneyimlerimizden hareketle inşallah yeni bir yolculuğa çıktık. Ülkemizde 24 Haziran’da bir genel seçim var. Cumhurbaşkanlığı seçimi ve milletvekili seçimi var. Bu dönem içerisinde de bizde AK Partiyi çok değerli milletvekilimiz Halil Eldemir Bey ile birlikte temsil görevini üzerimize aldık. Biz aynı zamanda şehrin temsilcisi olmakla beraber şahsım aynı zamanda belediyecilerin de bir temsilcisi olarak kendimi görüyorum. Sıkıntılarımızın dertlerimizin neler olduğunu çok iyi biliyoruz. İnşallah Allah nasip ederse çok değerli başkan kardeşim ve il başkanımızla ilçe başkanımızla şehrimizin her noktasındaki tüm dinamiklerle el ele gönül gönüle vererek daha güzel bir Bozüyük, daha güzel Bilecik, daha güzel bir Türkiye oluşturma noktasında çaba ve gayret göstereceğiz. Hedefimiz bu, amacımız bu. Çünkü birileri bu ülkenin bu memleketin gelişmesini istemiyor. Bizlerin huzur içerisinde kardeşçe el ele gönül gönüle yaşamamızı istemiyor. Fitne fesat tohumlarını saçmak istiyorlar ama milletimiz tarihin her safhasında el ele gönül gönüle vererek bir çok sıkıntıları aşmıştır. Bundan sonra 24 Haziran’da vereceğimiz kararlarla inşallah hem gelecek nesillerimize, çocuklarımıza, hem medeniyetimize, ülkemize parlak bir yol açacağımıza canı gönülden inanıyorum. Bu konuda siz değerli kardeşlerimize güveniyoruz. Ben yaptığınız tüm güzel çalışmalarınız için, katkılarınız için, Bozüyük’e katmış olduğunuz değerler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ellerinize, kollarınıza, yüreklerinize sağlık. Çocuklarımızın, torunlarımızın daha güzel yarınlarda yaşaması için gayret gösteriyoruz. Belediyecilik bu anlamda da çok önemli. Belki de ‘yaptığımız iş ibadettir’ diyoruz. Ben Bilecik’te çalışma arkadaşlarıma hep şunu derdim; ‘Bir gün diktiğimiz bir ağacın altında oturan ağzı dualı birisi bu ağacı dikenlerden Allah razı olsun diyecek ve huzuru mahşerde hak katında kurtuluşumuzun sebebi o diktiğimiz ağaç olacak. Hem bir taraftan günlük görevimizi yerine getirirken diğer taraftan da böyle dua alınacak. Güzel bir hizmet yapıyoruz, bu sebeple bu güzel hizmetlere katkılarınız sebebi ile tekrar teşekkür ediyorum. Cenab-ı Hak hep bize böyle güzel anlarda güzel zamanlarda güzellikler içerisinde sizin gibi güzel dostlarla kardeşlerle bir arada bulundursun diyorum. Hepinizin Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ediyorum. Oruçlarınız mübarek olsun, hayırlı iftarlar diliyor hepinize selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
“Millet karar verecek, güven ve istikrar devam edecek”

Milletvekili adayı Selim Yağcı, belediye ziyaretinin ardından kısa bir değerlendirme yaparak “Bozüyük İlçemizde seçim çalışmalarımıza esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek devam ettik. Esnaf ve vatandaşlarımızla selamlaştık ve hasbihal ettik. Sadece bugün için değil gelecek yıllar için de vatandaşlarımız ve esnafımızla Bozüyük için çalışmaya devam edeceğiz. 24 Haziran’da Millet karar verecek, güven ve istikrar devam edecek. Programımızın devamında Bozüyük İlçemizin çalışkan Belediye Başkanı değerli kardeşim Fatih Bakıcı ve Belediye Personeline ziyarette bulunduk. İnşallah el ele gönül gönüle vererek birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde Güçlü Bozüyük, Güçlü Bilecik’i hep beraber şahlandırmaya devam edeceğiz” dedi.
Seçim çalışmaları kapsamında Bilecik AK Parti Milletvekili 2. sıra adayı Halil Eldemir’de hafta sonu Bozüyük’ü ziyaret ederek çarşı esnafı ile görüşmüş, esnaflara hayırlı iş temennisinde bulunarak vatandaşlarla hasbihal etmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam