SELİM YAĞCI MİLLETVEKİLİ ADAYI

SELİM YAĞCI MİLLETVEKİLİ ADAYI

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, görevinden istifa ederek, AK Parti’den milletvekilli olmak için aday adayı olduğunu açıkladı.
Yağcı, AK Parti İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında buruk bir şekil de bu başlangıç yaptığını söyleyerek şunları aktardı;
“PARTİMİZDE ÜÇ DÖNEM KURALI VAR”
“İyisiyle kötüsüyle 14 yıldır şehir için bir şeyler yapmaya çalıştık. Allah’a şükürler olsun bu zamana kadar hayal denilen bir çok projeler gerçekleştirdik. Partimizde üç dönem kuralı var. Bunu çok doğru buluyorum. Bizim de üçüncü dönemimiz son bulacaktı. Hem şehrimize hem ülkemize daha farklı konumda hizmet etmemiz gerektiğine inandım. Cumhurbaşkanımız ve genel merkez ile görüşmelerim sonucu aday adayı olabileceğim onaylandı.” ifadelerine yer verdi.
Yağcı konuşmasının devamında ise şu konulara değindi;
“CUMHURBAŞKANIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”
“ Başlangıçta siyasete girmemizi hedef gösteren , ve bu noktada desteğini katkılarını hiç bir zaman esirgemeyen hem ülkemizin, hem partimizin, hemde dünyadaki mazlumların hamisi çok değerli Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ediyorum.”
“BU BİR SONLANMA DEĞİL YENİ BİR BAŞLANGIÇ”
“Bu bir sonlanma değil yeni bir başlangıç burada edindiğimiz tecrübe ve deneyim ile, bundan sonra daha güçlü bir şekilde el ele gönül gönül’e vererek Bileciğin sesini Ankaraya iletmeye ve oradaki gür sesle Bileciğin menfaatleri doğrultusunda şehrimize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz.”
“HAYAT DEĞİŞİMLERDEN İBARET”
“Hayat değişimlerden ibaret bu işe başlarken çok radikal bir karar verdim.Hakimlik gibi bir mesleği bırakarak şehrime hizmet için geldim. Allaha şükürler olsun ki geriye dönüp baktığımda 14 yıl içerisinde güzellikler görüyorum.”
Öte yandan Yağcı Ailesi ile ilgili şu ifadelere yer verdi;
“ Ben bu işe başladığımda oğlum orta okula gidiyordu. Eşim ve çocuklarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Onların katkısı olmadan bu işler olmazdı.” ifadelerini kullandı. Yağcının konuşması sırasında eşi Fatma Yağcının gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç