• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SELİM YAĞCI TÜM BİLECİK’İ KUCAKLIYOR

SELİM YAĞCI TÜM BİLECİK’İ KUCAKLIYOR

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı İnhisar ve Söğüt AK Parti İlçe Teşkilatlarına ziyarette bulundu. Selim Yağcı’ya ziyaretleri sırasında AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık ve Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk  eşlik etmediği dikkatlerden kaçmazken ‘Selim Yağcı milletvekilliğine mi hazırlanıyor?’ sorusunu da akıllara getirdi.
Ayrıca halk nezdinde, son dönemlerde siyasi çalkantılar yaşayan iki ilçeye gerçekleştirilen ziyaret bu belediyeleri gelecek dönem kazanmak için de ayrı bir önem verildiğinin de işareti olarak kabul edildi.

Ziyaretleriyle Bilecik’in her yerinde vatandaşlarla buluşan Belediye Başkanı Selim Yağcı, gerçekleştirdiği ziyaret hakkında; ”Ertuğrul Ocağı Söğüt ilçemizde çok değerli AK Parti teşkilatımızın mensupları ile bir araya geldik. Partimizin İlçe Başkanı Mesut İpekçi ve ve İlçe Yönetimi ile hasbihal ettik, gündeme dair konulara ilişkin istişarelerde bulunduk. Kurucu Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ilk günkü aşkla, azim ve kararlılıkla memleketimize hizmet etme noktasında teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. İlçe Başkanımız Mesut İpekçi ve bu yönetimde yer alan tüm yönetici arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.  Daha sonra AK Partimizin İnhisar İlçe Başkanı Osman İşleten Bey ve yönetimini ziyarette bulunduk.   İlçe Başkanımız Osman İşleten ve bu yönetimde yer alan tüm yönetici arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Rabbim, birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde AK kadrolarla şehrimize, ülkemize, milletimize hizmet etmeyi sürdürmemizi nasip etsin.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam