SELİM YAĞCI’YA  YENİ GÖREV

SELİM YAĞCI’YA YENİ GÖREV

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı görevine getirildi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya’nın yerine AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki getirildi.

Özhaseki’nin 7 adet başkan yardımcısından birine ise; Bilecik Milletvekili Selim Yağcı oldu. Yağcı, Ege gölgesinden Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı görevini yürütecek. Selim Yağcı, Ege bölgesinden sorumlu olacak.

Konuyla İlgili açıklama yapan Vekil Yağcı; “AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin takdir ve teveccühleriyle Partimizin Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevi şahsıma tevdi edildi. Bugünde Yerel Yenetimler Başkanımız Mehmet Özhaseki Başkanlığında Başkan Yardımcılarımızın katılımlarıyla ilk koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik. Milletimize ulaşma, kucaklaşma gönlüne dokunma noktasında ilk günkü aşk ve heyecanla durmadan, yorulmadan var gücümüzle milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Yerel Yönetimler Başkanımız Mehmet Özhaseki ve kutlu yürüyüşte vazife üstlenmiş olan tüm başkan yardımcısı arkadaşlarımıza yeni görevlerimiz hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Selim Yağcı’yı tebrik eden Bilecik Ak Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık konuyla ilgili yaptığı açıkalamada; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ ın teveccühü ile Milletvekilimiz Selim Yağcı, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir. 14 senedir yerel yönetimlerde ilimizde çığır açarak başarılı bir yönetim gösteren Milletvekilimiz Selim Yağcı’ ya yeni görevinde başarılar diliyorum. Partimiz Bileciklilere önemli görevler vermeye devam ediyor. Buda bizleri ayrı gururlandırıyor ve sevindiriyor.” İfadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam