• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SEMİH ŞAHİN; “BİLECİKLİLER KAZANDI”

SEMİH ŞAHİN; “BİLECİKLİLER KAZANDI”

31 Mart Yerel Seçimlerini kazanarak  Bilecik Belediyesi’nin yeni başkanı olan Semih Şahin, seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Belediye Başkanı Semih Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, Bileciklilere teşekkür ederek, “Bu seçimleri, hangi partiye oy verirse versin, tüm Bilecikliler kazandı. Şehrimizde kardeşçe yaşamak isteyen bizler kazandık. Bu seçimleri Bilecik kazandı” ifadelerine yer verdi.
Semih Şahin, açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “Bu seçimleri, bilgiye, tecrübeye ve akla dayalı belediyecilik fikri kazandı.
Bu seçimleri, yolsuzluğa geçit yok diyen, şeffaf ve hesap veren bir yönetim anlayışını benimseyen bir belediyecilik yapma sözümüz kazandı.
Bu seçimleri, kadınlara, gençliğe, çocuklara, engellilere, işçilere, emeklilere, esnafa, tüccara, sanayiciye, anne ve babalara destek veren bir belediyecilik fikri kazandı.
Bu seçimleri, yatay kentleşmeyi, trafik sorunundan arınmış, nefes alınabilir parklarla yeniden düzenlenmiş, yaşanabilir yeşil bir şehri savunan belediyecilik tarzı kazandı.
Bu seçimleri, her mahalleye ücretsiz kreş, yoksullara destek, işsizlere iş diyen bir belediyecilik anlayışı kazandı.
Şehrimiz ve ülkemizin geleceği için önemli bir seçimden başarıyla çıktık! Şimdi yapacak çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz, başaracak çok görevimiz var.
Bu başarıda payı olan, aklıyla, emeğiyle, oyuyla destek olan herkese teşekkür ederim. Yolumuz da, bahtımız da açık olsun. Yürüyelim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam