• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SEMİH ŞAHİN GÖREVİ DEVRALDI

SEMİH ŞAHİN GÖREVİ DEVRALDI

NİHAT BAŞKAN KENDİNE YAKIŞANI YAPTI

Bilecik’in yeni Belediye Başkanı Semih Şahin, mazbatasını alarak görevine başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkanı Şahin, Bilecik Merkez İlçe Seçim Kuruluna giderek İlçe Seçim Kurulu Başkanı Büşra İlhan’dan mazbatasını aldı.

Mazbatasını alan Başkan Şahin Cumhuriyet Meydanında şu ifadelre yer verdi; “Hep birlikte Cumhuriyetimizi koruyacağız ve biz umudun iktidarı olarak geldik. Korkuyu yenerek geldik. Bizim için rakip yok bütün Bilecik bizim, 70 bin için geldik. Bundan sonra Bilecik’te yaşayanlar için çalışacağız, hep birlikte umudun iktidarı olarak geldik, hep birlikte gülerek, mutlu olarak yaşamak için çalışacağız. Bir arkadaşım dedi ki bana ben senden hiç bir şey istemiyorum. İnsanlar gülümsesin yeter dedi. Bugün de dedi ki sen 5 yıllık işi bir günde yaptın. Baktım ki gerçekten herkes gülümsüyor dedi. Hep birlikte bunu 5 yıl boyunca yapacağız ama 70 bin kişi için yapacağız. Ama herkes bizim vatandaşımız, herkese hep seçim vaatlerinde dediğim gibi Adaletli olacağız, biraz da kibar olacağız, fazla kibarlık kalmamış ama biz kibar olacağız.”

Milletvekili Yaşar Tüzün ile CHP ve İYİ Partililerden oluşan kalabalık marşlar eşliğinde halkı selamlayarak Belediye’ye gitti.

Belediyede konuşan Nihat can, Bu bir bayrak yarışı Güzel bir seçim kampanyası yaptık her ikimiz de tabi ki milletin verdiği karar her şeyin üstündedir.” dedi.

Can konuşmasına şöyle devam etti: “Buna saygı duymak lazım tabi ben bu devirleri çok gördüm. Tabi şunu söylemek lazım bana ne görev düşerse Bilecik’in hizmetinde beraber çalışmaktan mutluluk duyarım. Yapılması gereken de odur. Buradaki maksadımız Bilecik’e hizmet yarışı yoksa bir gaye yok. Makamlar gelip geçici, Önemli olan insanların yanındaki makam. Ben bu bakış açısındayım dolayısıyla Semih de arkadaşım. Başarıların daim olsun, bize nerede görev düşerse yanında olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Tebrik ediyorum, hayırlı olsun.”

Nihat Can’ın ardından konuşan Başkan Şahin ise, Nihat Can ile çocukluk arkadaşı olduklarını vurgulayarak, şu ifadelere yer verdi:

“Gösterdiği nezaketten dolayı Nihat arkadaşıma teşekkür ediyorum. Bu biraz sevgiden kaynaklanıyor, biz sonuçta çocukluk arkadaşıyız Nihat ile yani bizler bilecik için ne iyi olacaksa yine beraber yapacağız. Mazbatayı aldığımda yaptığım konuşmada 70 bin kişinin başkanıyım demiştim, aynı düşünceyle yönetimimizi 5 yıl boyunca sürdüreceğiz, hep birlikte herkesin katkısıyla, bizim sözümüzle ortak akılla Bilecik’i en iyi noktalara getirmek istiyoruz. Sayın başkanıma da verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Nezaketiyle de bizi onurlandırdı teşekkür ediyorum kendisine.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam