• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“SEN VATANIMIZI, CAMİLERİMİZİ EZANSIZ BIRAKMA ALLAH’IM…”

“SEN VATANIMIZI, CAMİLERİMİZİ EZANSIZ BIRAKMA ALLAH’IM…”

Ak Parti Bilecik kadrosu Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu.

1 2

AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın  24 Mayıs 2016 tarihinde kurulan 65. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinin kurulmasıyla Kültür ve Turizm Bakanlığına getirilen Prof. Dr. Nabi Avcı’ya, Çevre ve Şehircilik Bakanlığına getirilen Mehmet Özhaseki ile Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı olan Mehmet Ceylan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

5

AK Parti Bilecik Milletvekili Eldemir: “Yeni görevinde başarılar diliyorum.”

Sosyal medya üzerinden açıklama yapan AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Bilecik heyeti olarak Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “İl Başkanımız ve Belediye Başkanlarımız ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki Bey’e nezaket ziyaretinde bulunduk. Sayın Bakanımıza bizlere göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı şükranlarımı sunuyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.”dedi.

6

Bilecik Belediye Başkanı Yağcı: “Prof.Dr.Avcı ve Özhaseki’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk”

Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaret hakkında yaptığı kısa açıklamada, AK Parti Bilecik Teşkilatı ve belediye başkanları olarak, yeni görevlerine getirilen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirtti.

 7

AK Parti Bilecik İl Başkanı karabıyık: “Bakanımızdan yine ilimiz için yeni projeler ve destek talebinde bulunduk.”

Sosyal medya üzerinden açıklama yapan AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık,  Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı ziyaretine ilişkin şu sözlere yer verirken;“Hemşehrimiz, değerli büyüğümüz Kültür ve Turizm Bakanımız Prof. Dr. Nabi Avcı Hocamızı makamında ziyaret ettik, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Bakanımıza bize göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki ziyaretine ilişkin şu ifadelere yer verdi: “Milletvekilimiz ve Belediye Başkanlarımız ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki’ ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlimizdeki projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduğumuz görüşmemizde, Bakanımızdan yine ilimiz için yeni projeler ve destek talebinde bulunduk.”

Bilecik’e ait çalışmalar değerlendirildi

Bilecik’e ait çalışmaların değerlendirildiği, Bilecik ve ilçelerinin sorunları ile ilgili sohbetlerin gerçekleştirildiği ziyaretlerde Ak Parti Bilecik heyeti, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı’ya, üzerinde Osmanlı Arması bulunan tablolar hediye etti.

34
Öte yandan daha sonra Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ı da ziyaret eden heyet daha sonra Beştepe Millet Cami’sini de gezerek, fotoğraf çektirdi.

8

Beştepe Millet Camii ziyaretine ilişkin AK Parti Bilecik İl Başkanı Karabıyık şu ifadelere yer verdi:

“Ankara’ ya gelmişken Beştepe Millet Camii’ne uğramamak olmazdı… Reisimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ dan Allah razı olsun. Sen vatanımızı, camilerimizi ezansız bırakma Allah’ ım…”

MEHMET SELİM SAÇTI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam