SENA KALELİ KATILMADI LALE HOCA KATILDI

SENA KALELİ KATILMADI LALE HOCA KATILDI

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl da 5.si kutlanan geceye Bursa Ak partili 3 milletvekilinin yanı sıra ilimizden de bir çok siyasetçi,bürokrat ve iş adamının katıldıkları belirtildi.Pazaryeri Kaymakamı Kadir Apaydın,Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın ve pazaryeri il genel meclis üyeleri Mahir Küçük ile Haluk Filizli’nin katıldıkları gecede Başbakan yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Nabi Avcı’nın telgraf gönderdikleri de kaydedildi.

Diğer yandan Kamil Koç’un torunu olan ve Pazaryeri’li olan CHP Bursa milletvekili, PM üyesi Sena Kaleli’nin düzenlenen geceye katılmadığı belirtilirken, hemşehrimiz Uludağ Üniversitesi İktisat-Ekonomi-Finans bölümü başkanı Prof.Dr.Lale Erdem Karabıyık ve eşi Nezihi Karabıyık’ın geceye katılanlar arasında olduğu ifade edildi.

5.Si düzenlenen “Pazarcıklılar Boza Gecesi” ne Başbakan yardımcısı Yalçın Akdoğan’ın babası Reşit Akdoğan ve Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın yeğeni Hüsnü Bayrakçı’nın da katıldıkları öğrenildi.

ERHAN TOKA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam