SENDİKA TEMSİLCİLERİNDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

SENDİKA TEMSİLCİLERİNDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

 Bilecik’te  eğitim alanında faaliyet gösteren sendikaların il başkanları ve temsilcileri, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u makamında ziyaret etti.
Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Ahmet Selöz, Türk Eğitim-Sen İl Başkanı Ömer Yel, Eğitim-İş Sendikası İl Başkanı Fikret Turan ve sendika temsilcilerinin katıldığı ziyarette eğitim çalışanlarının sorunları, çalışma koşulları ve bunların iyileştirilmesiyle ilgili yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, günümüz dünyasında yasal zeminde hak arama ve çalışanların durumlarını iyileştirme amacıyla faaliyet gösteren sendikaların ve sendikacılığın öneminin arttığını ve daha iyi anlaşıldığını ifade etti. Herhangi bir iş kolunda çalışanların olumsuz bir durumla karşılaşmaları halinde sendikaları tarafından desteklendiğini ve olumsuzlukların en uygun şekilde ortadan kaldırıldığını dile getiren Durmuş, bunun çalışan kişinin özgüven içerisinde daha verimli çalışmasına yardımcı olduğunu söyledi. Ayrıca sendikaların, meslek mensupları arasındaki dayanışmayı, birlik ve beraberlik duygularını da geliştirdiğini kaydetti. Ziyaretlerinden dolayı sendika temsilcilerine teşekkür eden Durmuş, kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam