Şensoy, Mal Varlığını Açıkladı

Şensoy, Mal Varlığını Açıkladı

Şeffaflığın önemli olduğunu belirten Şensoy, içine girdiği sürecin tam bir gönüllük süreci olduğunu ve gönülleri fethetmeye aday olduğunu hatırlattı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Şensoy şunları aktardı:

“Değerli Kamuoyu, Sevgili Hemşehrilerim                

Bilindiği gibi 30 Mart 2014 tarihinde ülkemizin istikbalini, devletimizin temel dinamiklerini ve Cumhuriyetimizin kazanımlarıyla Aziz Milletimizin geleceğini yakından ilgilendiren “Mahalli İdareler Seçimi” yapılacaktır.

Geçmişte bu alanda hizmeti bulunan ve birikime sahip bir kardeşiniz, içinizden birisi olarak bugüne kadar mevcut mesleğim çerçevesinde Bilecik’e ve hemşehrilerime hizmet etme gayreti içerisinde oldum. Ülkemizin ve geleceğimizin kaderini yakından ilgilendiren bu seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nin şahsıma gösterdiği teveccüh neticesinde; il içinde ve il dışında dostlarımın, kanaat önderlerinin ve ülkemizin birlik ve dirliğinin teminine yönelik ortak düşünceleri paylaştığım gönül insanlarının destek ve tavsiyeleriyle bu kutsal ve ciddi sorumluluk taşıyan göreve talip oldum. Çalışmak, gayret etmek bizden, dua ve destek hizmetin en iyisine layık olan halkımızdan, takdir Yüce Yaratanımızdandır.

Adaylığım gerek il bazında ve gerekse partimizin değerli Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin 02 Kasım 2013 günü Kayseri ilindeki tanıtımıyla resmiyet kazanmış bulunmaktadır.

Bu vesileyle; başta Sayın Genel Başkan’ıma, Parti üst düzey yetkililerine, Sayın Bakanım Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker’e, İl ve Merkez İlçe Teşkilatına, Cumhuriyetimizin ve Devletimizin bekası için gönül köprüleri kuran partimizden olan veya başka partilerden olup bu değerlere gönül veren, bu yolda bana dua ve nefesleriyle güç katan tüm dostlarıma ve ailevi olarak fedakarlık gerekliliğine destek veren değerli eşime şükranlarımı sunuyorum.

İçine girdiğim sürecin tam bir gönüllülük süreci olduğunu ve gönüller fethetmeye aday olduğumuzu hatırlatmak istiyorum. Biz gönül kırmaya değil, gönülleri yapmaya ve birleştirmeye, tek vücut olarak Bilecik İlimizi hak ettiği konuma kavuşturmak daha ileriye götürmek için yola çıktık. Yolumuzun çetrefilli, davamızın kutsal ve onurlu bir dava olduğu, talip olduğumuz hizmet alanının sorumlulukların gereğini hakkıyla ifa etmeyi gerektirdiğinin bilincindeyiz.

Bu yarışta diğer partilerin adayları resmiyet kazanıp süreç başladığında Bilecik’imizi hep beraber hak ettiği yere getirecek plan ve projelerimizi de ayrıca değerli kamuoyuyla paylaşacağız.

Değerli Hemşehrilerim

Bu yola koyulurken halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğu gerçeğini unutmayacağız. Vatandaşımızın her kuruşunun kendi kuruşumuz olduğunun sorumluluğunu hep taşıdık ve bundan böyle de taşımaya devam edeceğiz. Bu çerçevede;

Yola çıkarken azığımızın ne olduğunu, dünyevi olarak mal varlığımızı şeffaflık çerçevesinde çok değerli kamuoyuyla ve halkımızla paylaşmayı bir görev ve sorumluluk olarak biliyoruz. Bu meyanda şahsıma ve eşime ait olan “Mal Varlığım” aşağıya çıkarılmış olup, kamuoyuna saygılarımla arz ediyorum.

TARAFIMA AİT MAL VARLIĞI DÖKÜMÜ

GAYRİMENKUL

-1 Adet işyeri Ertuğrulgazi Mah. Stadyum Sok.No 18 Merkez/BİLECİK

-1 Adet mesken Gazipaşa Mah. Plevne Sok.No:2 D.13 Merkez/BİLECİK

OTOMOBİL

-1 Adet 2010 Model Chevrolet Cruze 1.6 binek otomobil

-1 Adet 2011 Model Chevrolet Aveo  1.4 binek otomobil

-11.11.2013 Tarihi itibariyle alacaklarım: 110,000,00-TL

-11.11.2013 Tarihi itibariyle borçlarım: 26.000,00-TL

EŞİME AİT MAL VARLIĞI DÖKÜMÜ

GAYRİMENKUL

-1 Adet mesken   Osmangazi Mah. Toplukonut Cd..No:3/A Öykü sitesi D.1  Merkez/BİLECİK

70.000,00-TL (Yetmişbin) değerinde zinet  

Kamuoyuna ve Sevgili Hemşehrilerimin bilgisine saygılarımla sunarım.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam