Şensoy’dan Esnaf Ziyareti

Şensoy’dan Esnaf Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik İl Teşkilatı ve Belediye Başkan Adayı Hüseyin Şensoy 18 Ocak 2014 Cumartesi günü merkezdeki esnafları ziyaret etti ve esnafın derdini dinledi. 

“Bilecikliler kendi çocuğuna sahip çıkacak”

Oldukça kalabalık bir grupla esnaf ziyaretlerinde bulunan MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Şensoy yaptığı açıklamasında şunları dedi:

"Bugün kalabalık bir grup ile esnaf ziyaretlerine devam ediyoruz. 30 Mart seçimlerine en iddialı parti olarak Bileciklilerin karşısına çıkmış durumdayız. Bugüne kadar ki yapmış olduğumuz esnaf ziyaretlerinden çok iyi izlenimler aldık ve bunlar bize güç vermekte. Bunu en iyi şekilde değerlendirip 30 Mart'ta Bilecik Belediye Başkanlık seçimlerini kazanmak istiyoruz. Bu konuda yapacağımız çalışmaları, projeleri önümüzdeki günlerde açıklayacağız. Çalışmalarımızda en iyi şekilde insanlara güven vermek, güvenirliliği arttırmak, adaletli ve dürüst davranmak, insanlarımızın ihtiyaçlarına öncelikler çerçevesinde cevap vermek tabi ki çok önemli olacak. Bilecikliler kendi çocuğuna sahip çıkacaklar. Bunu da en iyi şekilde temsil etme, hizmet etme yönünde gerçekleştireceğiz. Biz de bunu en iyi şekilde değerlendireceğiz.

"Esnafa gereken değeri vereceğiz"

Bilecik'te esnafımızın yeterince desteklenmediğini gördük. Bizler Bilecik Belediye Başkan Adayı olarak esnafımızın ekonomik anlamda daha iyi olması için çalışmalar yapacağız. Bugüne kadar biz esnafımıza öncelik verildiğini, esnafımıza destek olunduğunu maalesef 10 yıldır göremedik. Biz bunun tepkilerini çok iyi alıyoruz ve 30 Mart seçimlerinden sonra esnafa gereken değeri vereceğimizi de buradan bildiririz. Bilecik'teki yatırımların daha iyi olması gerekiyor. Esnafımızın da en büyük sorununun kira sorunu olduğunu görüyoruz. Bizler isterdik ki Bilecik Belediyesi önderliğinde esnaf sarayları, işyerleri yapılsın, bunların yapılamadığını gördük. Bu eksiklikleri tamamlamayla ilgili çalışmalarımız olacak" Caner ALKAN

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. YANINDAKİLER ÖNEMLİ – HÜSEYİN KARDEŞ YANINDAKİLER ÖNEMLİ CHP GİBİ İTHAL ADAMLARLA SEÇİME GİRİP MHP TABANINDAN OY ALMAK BİRAZ ZOR UNUTMA MHP DEN ADAY OLUP TANIDIKLARIMDEYİP YENİ ÜYELERLE OLMAZ BİZ O YANINDAKİLER MHP YEDİLDE MESLİS ÜYELİĞİNE GELİYOR DİYORUZ.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam