SERDAR TUNCER İLE ’’KALBE DÜŞÜNCE’’ PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

SERDAR TUNCER İLE ’’KALBE DÜŞÜNCE’’ PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Televizyon ekranlarının sevilen ismi Usta Sunucu Serdar Tuncer ile Bilecik'i kültür ve sanat etkinlikleri ile buluşturmaya devam eden Bilecik Belediyesi, birbirinden güzel konu ve konukları ilimizde ağırlamaya devam ediyor.

Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen programda Usta Sunucu Serdar Tuncer, konuğuGazeteci Yazar İsmail Kılıçarslan ile birçok konuyu, hoş ve samimi bir ortamda katılımcılara aktardı.

Her ay birbirinden güzel konu ve konuğu Bileciklilerle buluşturan Serdar Tuncer, gerçekleştirilen olan programda ayrıca kendine has üslubu ile şiirler seslendirirken, Sanatçı Cihan Yıldız ve ekibi de canlı müzikleri ile geceye ayrı bir renk kattı.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde  gerçekleştirilen programın sonunda kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik'te güzel bir programı daha gerçekleştirdiklerini belirterek, şunları söyledi:

''Değerli hemşehrilerim, öncelikle gerçekleştirdiğimiz programlara katılarak, gecelerimizi şereflendirdiğinizi belirtmek istiyor, teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bilecik Belediyesi olarak, kültür ve sanat etkinliklerimize yine aynı hızla devam ediyoruz. Gerçekten bu dünyada varoluş sebebini bilerek, herkes gücü oranında dünyayı kurtarma noktasında veya bulunduğu alemi dizayn etme noktasında çaba harcarsa, o zaman herkes görevini yapmış olacak ve dünyada da huzur sağlanmış olacak. Ayrıca İnşallah ahiret hayatımızın da kurtulmasına aracılık etmiş bir gayreti de sergilemiş oluruz. Çok değerli düşünce adamımız, konuğumuz İsmail Bey, güzel konulardan söz etti. Gerçekten bizler, seferle memuruz, zafer Allah'tandır. İnşallah Cenabı Hak, önümüzdeki yaşam süresince iyi konularda gayret gösterme imkanı versin'' ifadelerini kullandı.

Programın sonunda Belediye Başkanı Selim Yağcı, konuk İsmail Kılıçarslan'a, üzerinde Osmanlı Arması bulunan tablo hediye etti. 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam