Seven Çarşısı Kaderine Terk Edildi

Seven Çarşısı Kaderine Terk Edildi

 

Bilecik’in merkezinde bulunarak çok sayıda işletmeye ev sahipliği yapan Seven Çarşısı kaderine terk edildi. Çöplüğe dönmüş çarşıda yiyecek üretimi yapılıp satılması, durumu daha da vahim hale getiriyor.

            Siyasi parti binalarının da bulunduğu çarşı, bakımsızlığı ile vatandaşın tepkisine sebep oldu. Muhalif duruşları nedeniyle yetkililer ile yapılan görüşmelerin sonuçsuz kaldığını aktaran halk, çarşının en azından haftada bir gün temizlik işçileri tarafından temizlenmesini talep etti ve “Yetkililer sadece dükkan kiralamayı biliyor. Yağışlarda dükkanların çoğu su aldı. Duvarların hali ortada. Çarşı tuvaletimizin duvarı belediye çalışanları tarafından yapılan tadilat sonucu delindi fakat kapatılmadı. Karşı binalardan tuvaletin içerisi görülüyor. Çöp vergisi veriyoruz ama karşılık alamıyoruz.” dedi. HASAN GÜNER

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Gördüler – Yetkililer,sorumlular daha birkaç gün önce o berbat görüntler içindeki merdivenden ağır ağır çıktılar ve 3. kattaki(!) Engelliler Derneğini açtılar.Bol bol vaatte bulundular.Yine aynı görüntüleri görmezden gelerek mutlu bir şekilde sessizce uzaklaştılar.

  2. – – Engelliler derneği 3. katta mı. Asıl haber bu bee 🙂 3. katta engelliler derneği :))) tekerlekli sandalye ile nasıl gidecek engelli derneğine biri bana anlatsın :))

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam