• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SEVGİLİLER GÜNÜNDE NİKAHLANARAK EVLİLİKLERİNİ ANLAMLI KILDILAR

SEVGİLİLER GÜNÜNDE NİKAHLANARAK EVLİLİKLERİNİ ANLAMLI KILDILAR

Sevgililer Günü gibi unutulmaz bir tarihte dünya evine girmek isteyen çiftler Bilecik Nihah Memurluğu’nda adeta sıraya girdi. Bu özel günde toplamda 9 nikah kıyıldı.

Tüm yurtta olduğu gibi Bilecik’te de dünya evine girmek için 14 Şubat Sevgililer Gününü tercih eden çiftlerin yoğunluğu yaşandı. Aylar öncesinden bu özel günde nikahlarını kıydırmak isteyen çiftler randevu için başvuru yaptı. Aileleri, yakınları ve arkadaşlarıyla Bilecik Belediyesi Nikah Memurluğuna gelen çiftlerin nikah akitleri kıyıldı. 14 Şubat Sevgililer Günü münasebetiyle Bilecik’te bir günde toplam 9 nikah kıyıldı.

Evliliklerini çok daha anlamlı kılmak için bu özel günü tercih eden çiftlerin nikahlarını kıyan Nikah Memuru Ahmet Özbek, gençlerin bu özel güne yoğun ilgi gösterdiklerini belirterek; “ Bizler onların mutluluklarına hem şahitlik ettik hem de nikahlarını kıydık. Çiftlerimiz bugünü 14 Şubat Sevgililer Günü olması sebebiyle seçtiklerini belirttiler. Bugünü unutulmaz bir gün olduğunu için 9 adet başvuru oldu. Sabah 10’dan akşam 17.30’a kadar hepsini kıydık. Biz de Bilecik Belediyesi olarak çiftlerimize ömür boyu mutluluklar dileyerek, Belediye Başkanımız Semih Şahin’in hediyelerini takdim ettik” dedi.

14

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam