SEYFİ ÖZGEN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

SEYFİ ÖZGEN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

CHP Bilecik Belediye Meclis Üyesi Seyfi Özgen, 31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek yerel seçimlerde Belediye Başkanı olmak  için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Partililerin ve Eşinin yalnız bırakmadığı Özgen başvurusun İl Başkanı Metin Yaşar ve Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan’a sundu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Metin Yaşar, Cumhuriyet Halk Partisi İl Örgütü olarak yaklaşan yerel seçimlerde ön seçim yapmak için gayretlerini sürdüreceklerini belirtti. Bu kapsamda aday adayı olan herkesin eşit şartlarda siyaset yapma imkanı sağlamaya çalıştıklarını belirten Yaşar, “Seyfi Bey, yıllardır  bu partide siyaset yapmış bu partiye emek vermiş çok değerli bir kardeşimiz. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde de Belediye Başkan adaylığını hak eden bir kardeşimiz. Şimdiden onu bu çıktığı yolda başarılar diliyorum. İnşallah 31 Mart’ta CHP’nin6 oklu bayrağını Bilecik Belediyesi’ne dikeriz ve artık onları siyasetin çöplüğüne göndeririz” dedi.

Yaşar’ın ardından söz alan Özgen, Bilecik’in sounlarını ve çözümlerini üreten biri olarak aday adayı olduğunu açıklayarak şu ifadelere kullandı: “41 yıldır aktif siyasetin içindeyim. İlçe Başkanlığı , İl Başkan Yardımclığı, İl Eğitim Sekreterliği ve Belediye Meclis Üyeliği  görevlerinde bulundum. Bu süreçte bana destek olan eşime, aileme, dava arkadaşlarıma, Milletvekilimiz Sayın Yaşar Tüzün’e, İl Başkanımız Sayın Metin Yaşar ve İl Yönetim Kurulu Üyelerine, İlçe Başkanım sayın Gültekin Çalışkan ve ilçe yönetim kurulu üyelerine kadın ve gençlik kolları il ve ilçe yönetim kurulşu üyeşlerine 4 buçuk yıldır görev yaptığım Belediye Meclis Üyelerine ve İl Genel Meclisi Üyesine, 2014 yerel seçimlerinde beraber yola çıktığımız oy vererek sizleri temsil etmek üzere BelediyeMeclisinde seçilmemi sağlayan Bilecik halkına şükranlarımı sunuyorum. CHP’nin çeşitli organlarında 4 buçuk yıldır Belediye meclisinde görev yapmaktayım Bilecik’in sorunlarını bilen ve çözüm üreten birisi olarak Belediye Başkanlığı aday adaylığına başvurumu yapıyorum. Partimize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum ayrıca partimizdeki diğer aday adayı arkadaşalara da başarılar dileyerek birlikte kol kola omuz omuza bu işi başaracağımızı umut ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam