ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ SOSYAL TESİSİ AÇILDI

ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ SOSYAL TESİSİ AÇILDI

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Pelitözü Sosyal Tesisleri’nin restoran bölümü  törenle hizmete girdi. Bilecik’in başlıca mesire yerlerinden Pelitözü Gölpark’ın kıyısında yer alan tesisten Üniversite personelimizin yanı sıra Bilecik halkı da faydalanabilecek. Haftanın 7 günü hizmet verecek tesiste personelimize %20 indirim uygulanacak.

 

Rektör Prof. Dr. İbrahim Taş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa Bilecik Valisi Doç. Dr. Tahir Büyükakın, 2.Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğg. Tanju Selçuk Yücel, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hacı Mehmet İnce ve İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal’ın yanı sıra kurum ve kuruluşların müdürleri, siyasi parti ve STK temsilcileri ile Üniversite personelimiz katıldı.

 

Açılışta basın mensuplarına bir değerlendirmede bulunan Rektör Taş, bu güzel tesisi Bilecik’e kazandırmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi ve tesisin Üniversite camiamıza ve tüm Bilecik halkına hayırlı olmasını diledi. Tesisin misafirhane olarak kullanılacak üst katları için çalışmaların devam ettiğini belirten Rektör Taş, yakın zaman zarfında misafirhanenin de hizmete sokulacağını sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam