• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SGK BİLECİK İL MÜDÜRLÜĞÜ YENİ BİNASINDA HİZMETE BAŞLADI

SGK BİLECİK İL MÜDÜRLÜĞÜ YENİ BİNASINDA HİZMETE BAŞLADI

 

SGK Bilecik İl Müdürü Niyazi Gökçe, yeni hizmet binası hakkında yaptığı açıklamada, kurum çalışanlarının daha rahat ve ferah bir ortamda çalıştıklarını söyledi. Gökçe konuyla ilgili şunları aktardı:

                “Vatandaşlarımız sıramatiklerden sıra alarak bekleme koltuklarında rahat bir şekilde işlemlerini yapmak için bekleyebiliyorlar. Yeni binamızın klima sistemi mevcut, kışın ısıtma yazın ise soğutma işlemleri klima ile yapılacak. Binamızın önünde ve arkasında otoparkımız var. Bir tarafını kurum personeline diğer tarafını ise vatandaşlara ayırmayı düşünüyoruz.       

                Eski binamıza göre merkeze biraz uzak ama 15 dakikada bir gelen ve binamızın önünden geçen H4 minibüsler var. Ulaşım yönünden çok fazla bir sıkıntı olacağını düşünmüyoruz.

                Arşiv yeri sıkıntımız vardı. Şimdi arşivleri daha iyi yerleştirdik. Kompakt arşivler aldık. Binamızın kamera sistemi var. Bahçe ve içerisi görüntüleniyor. Güvenlik açısından bir sıkıntımız olmayacağını umuyoruz.

                Kurumumuzda şu anda temizlik ve güvenlik çalışanları hariç toplam 68 kişi çalışıyor. 19 personelimiz de Bozüyük’te çalışıyor.”

                Binada ayrıca 60 kişilik bir konferans salonu da yer alıyor.

ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam