SINAVSIZ İKİNCİ ÜNİVERSİTE İMKANI

SINAVSIZ İKİNCİ ÜNİVERSİTE İMKANI

Anadolu Üniversitesi Bilecik Açıköğretim Bürosu Yetkilileri “İkinci Üniversite Programı”nın Tanıtımını Gerçekleştirdi.

Anadolu Üniversitesi Bilecik Açıköğretim Bürosu Yetkilileri Nadir Çil ve Orhan Yazıcı Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek Üniversitenin “İkinci Üniversite Programı”nı tanıttılar. Müdürlük birimlerimizi dolaşan yetkililer, personele İkinci Üniversite Programı ile ilgili broşür dağıtarak bilgilendirmede bulundular.

Tanıtım faaliyetleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Güsamettin Erdoğan’ı da ziyaret eden yetkililer, çalışmalarıyla ilgili olarak  bilgi verdiler. Müdür Dr. Güsamettin Erdoğan da okumanın yaşı olmadığını, bir üniversite programı bitiren veya okumakta olan kişilere tanınan sınavsız ikinci üniversite imkânının insanların hayallerine ulaşmalarında, kendilerini geliştirip farklı konularda uzmanlaşmalarında önemli bir fırsat olduğunu dile getirerek İkinci Üniversite Programı´nı gönülden desteklediğini ifade etti.

Anadolu Üniversitesi Bilecik Açıköğretim Bürosu Yetkilileri Nadir Çil ve Orhan Yazıcı, gösterdikleri misafirperverlikten ve desteklerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Güsamettin Erdoğan’a teşekkür ettiler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam