• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SINIF BAŞKANI SÖZÜNÜ TUTTU MÜDÜR DURMUŞ SINIFA GELDİ

SINIF BAŞKANI SÖZÜNÜ TUTTU MÜDÜR DURMUŞ SINIFA GELDİ

Bilecik Merkez Atatürk İlkokulu 3/G sınıfı öğrencilerinden Rana İpçioğlu, sınıf başkanlığı seçimleri esnasında arkadaşlarına başkan seçildiği takdirde İl Milli Eğitim Müdürünü sınıfa getireceği sözünü vermişti. Bir süre sonra yapılan seçimlerde sınıf başkanı seçilen İpçioğlu, bu sözünü yerine getirebilmek için İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’tan sınıfını ziyaret etmesi talebinde bulundu.

Öğrenciyi kırmayarak isteğini gerçekleştiren Durmuş, Atatürk İlkokulu 3/G sınıfını ziyaret etti. Ziyarette kendisine Okul Müdürü Hüseyin İşgören ve Sınıf Öğretmeni Hanife Beni eşlik etti. Fazilet Durmuş, sınıf başkanının davetinden büyük bir memnuniyet duyduğunu ve severek kabul ettiğini, öğrencilerle bir arada olmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi. Öğrencilere, verilen bir sözün mutlaka tutulması gerektiğini, sözünde durmanın önemli bir erdem olduğunu Anlatan Durmuş, onlardan yerine getiremeyecekleri konularda da asla söz vermemelerini istedi. Bu ziyaretle Sınıf Başkanı Rana İpçioğlu’nun verdiği sözü yerine getirmiş olduğunu ifade etti ve kendisinin bu görevi en iyi şekilde yapacağına yürekten inandığını ifade etti. Öğrencilere derslerinde başarılar dileyen Durmuş, onlara satranç takımı hediye etti.

Sınıftan ayrılan Fazilet Durmuş, okulun öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya geldi ve sohbet etti. Çalışmaları hakkında öğretmenlerden bilgi aldı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman öğretmenlerimizin yanında olduklarını, kendilerine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi. Öğretmenlere ve okul yöneticilerine çalışmalarından dolayı teşekkür eden Durmuş daha sonra okuldan ayrıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam