SİNOP’LULARDAN NİHAT CAN’A TAM DESTEK

SİNOP’LULARDAN NİHAT CAN’A TAM DESTEK

İlimizde faaliyet gösteren Sinoplular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine ziyaret gerçekleştiren Belediye Başkanı Nihat Can, yoğun ilgi ve sevgiyle karşılaştı. Dernek üyelerini tek tek selamlayarak, tokalaşan Belediye Başkanı Nihat Can, dernek üyeleriyle sohbet etti çay içti.

Bilecik Belediyesi’nin şu anki ve yeni dönem çalışmaları hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Nihat Can, günün her saati vatandaşlarımızla bir araya geldiğini ve şehri birlikte yönettiklerini kaydetti. Yeni dönemde el birlik içinde Bilecik için güzel çalışmalar gerçekleştireceklerini kaydeden Belediye Başkanı Nihat Can, ‘’ İlimizde faaliyet gösteren Sinoplular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimize misafir olduk. Birlik ve beraberlik içerisinde Sinoplu kardeşlerimizle aynı çatı altında yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her daim koşulsuz, şartsız bizlerle olan desteklerini eksik etmeyen Sinoplu kardeşlerime teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Aynı zamanda Sinop’lu olan ve uzun yıllardır ilimizde ikamet eden Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin ile Sinoplular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Çetin Kaya da Belediye Başkanı Nihat Can’a ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam