SMMMO Üyeleri İftarda Buluştu

SMMMO Üyeleri İftarda Buluştu

Gecede konuşan SMMMMO Başkanı Hüseyin Şensoy, katılımcılara davete katıldıkları için teşekkür ederek bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Şensoy, “Bilindiği üzere odamız yapmış olduğu bu iftar yemekleriyle birlikteliği sağlamak, hep beraber teşviki mesaide bulunduğumuz arkadaşlarımızla birlikte olmak, birlik ve beraberliği arttırmak amacıyla bir araya geliyoruz. Mübarek ramazan ayının bereketi ve güzelliği üzerinize olsun.

Mali Tatil 22 Temmuz günü sona erdi. Bu mali tatille ilgili olarak özellikle kamu idarelerinin bize göstermiş olduğu hassasiyete de buradan teşekkür ediyorum. Bu arada aramızda bulunamayan geçtiğimiz haftalarda ağır kalp ameliyatı geçiren Süleyman Demirsoy abimize de geçmiş olsun diyorum. Acil şifalar diliyorum. Özellikle bizim buradaki birlik ve beraberliğimiz içerisinde yapmış olduğumuz çalışmalarda sizlerle birlikte olmayı her zaman arzu ediyoruz.” dedi.

Şensoy’un konuşmasının ardından 5 yıldır Bilecik’te görev yapan ve tayini çıkan SMMMO’da mali müşavir olarak kayıtlı Vergi Dairesi Müdürü Nuri Duman’a Hüseyin Şensoy tarafından plaket takdim edildi.

Sonrasında 2011 ve 2012 yılında gelir vergisi en yüksek matrah bildiriminde bulunan 3 üyeye plaket takdiminde bulunuldu.

Son olarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olmaya hak kazanan Recep Girgin’e ruhsatı takdim edildi.

Geceye Bilecik Defterdar Yardımcısı Mustafa Karadeniz, İşkur İl Müdürü Ayhan Tozan, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Niyazi Gökçe, Yardımcısı Celalettin Özkan, Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Bayram Kaya, Ticaret İl Müdürü Şinasi Balta, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanı Doç. Dr. İsa İpçioğlu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Şerife Subaşı, SMMMO üyeleri ve aileleri katıldı. ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam