Söğüt Belediyesi hizmet binası inşaatının temeli atıldı

Söğüt Belediyesi hizmet binası inşaatının temeli atıldı

TBMM KİT Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, törende, ilçeyi dünyaya tanıtmak için ellerinden gelen her türlü gayreti gösterdiklerini söyledi. 
     Hizmetleri yapmaktan onur duyduklarını belirten Poyraz, şöyle konuştu: 
     ''Söğüt halkına hizmet etmek için uzun yıllar bıkmadan usanmadan çalışacağız. Söğüt'ün tarihi bir misyonu var. Bunu her zaman hissediyoruz. Hissettiğimiz için de Söğüt'ü önce Bilecik'e, daha sonra Türkiye ve tüm dünyaya bağlamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Burada çok güzel bir birliktelik var. Bir taraftan merkezi yönetim, bir taraftan başkanımız ve ekibi, bir taraftan da ilimiz ve ilçemizde görev yapan bürokrat arkadaşlarımız milletimize hizmet anlamında üzerlerine ne düşüyorsa tüm gayretleriyle çalışıyorlar.'' 
     Söğüt Belediye Başkanı Osman Güneş de ''Güneş balçıkla sıvanmaz. Güneşe gözlerini kapayanlar, hayatı kendilerine karartmış olur'' sözünü hatırlatarak, insanların olduğu gibi şehirlerin de ruh ve kimliği bulunduğunu anlattı. 
     Kentlerin imarında belediyelere düşen görevler bulunduğunu dile getiren Güneş, ''Göreve geldiğimizden bu yana 120 bin metrekare yol yapmışsak, meydanları düzenlemişsek, parklar inşa etmişsek, sosyal yaşam merkezini açmışsak, Osmanlı Konağını kurmuşsak, üç yılda daha sayamadığım birçok hizmeti yapmışsak bunlar halkımız içindir'' dedi. 
     Küre Dursun Fakıh Mehteran Takımı'nın konserinin ardından temele ilk harç döküldü. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam