Söğütspor Başkan Yardımcısı Karaman Ak Parti Söğüt İlçe Başkanlığına Adaylığını Duyurdu

Söğütspor Başkan Yardımcısı Karaman Ak Parti Söğüt İlçe Başkanlığına Adaylığını Duyurdu

Söğütspor Başkan Yardımcısı Ufuk Karaman, önümüzdeki günlerde yapılacak olan Ak Parti Söğüt ilçe kongresinde, Söğüt İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayacağını duyurdu.

Karaman, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, adaylığının Söğüt’e ve Ak Parti Teşkilatı’na hayırlı olmasını temenni ederek şu ifadelere yer verdi:

“İsimler üzerinden siyaset yapmak bizim asla tevessül etmeyeceğimiz bir siyaset tarzı”

“Sevgili Söğüt’lü Hemşehrilerim; Kurulduğu günden bu güne kadar büyük bir özveri ile takipçisi olduğum ve birçok kademelerinde görev yaptığım Ak Partimize hizmet için yola çıkmış bulunmaktayım.

En büyük hazinemiz partimizin kendi dinamikleridir. Göreve gelmemiz halinde partimizin tüm kademelerinde görev alan ilçe başkanlarımız, belediye başkanımız, belediye başkan adaylarımız, meclis üyeliği ve il genel meclis üyeliği yapmış ve yönetim kurullarında görev yapmış tüm dava arkadaşlarımızı kapı kapı gezip tekrar partinin içinde görmeyi; Ak Parti çatısı altında bir ve beraber olmak için elimden gelen her şeyi yapmayı kendime görev ediniyorum.

Derdimiz isimlerle değil. Liderimiz, Kurucu Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan,
dünyaya lider ülke olma sözü verirken ve bizim ona nefer olmak, yükünü almak varken isimler üzerinden siyaset yapmak bizim asla tevessül etmeyeceğimiz bir siyaset tarzı olacaktır.

“Biz bu yola düşmanlık için girmedik”

Gençlerimiz, kadınlarımız, engelli vatandaşlarımız, çocuklarımız ve Söğüt için sosyal, ekonomik ve kültürel alanda projelerimiz ve çalışmalarımız mevcuttur. Göreve gelir gelmez İl Başkanımız Fikret Karabıyık ve Milletvekilimiz Selim Yağcı’nın desteği ile bu projeleri hayata geçirmek için mücadele vereceğim.

Genel merkezimiz, İl başkanımız ve Milletvekilimizin de takdir etmeleri halinde bu kutlu görevi yerine getirmeye hazır olduğumuzu ve Söğüt halkına hizmet etmenin
heyecanı içinde olduğumu belirtmek isterim. Liderimizin de dediği gibi; Biz bu yola düşmanlık için girmedik. Vallah sevmek için girdik, Billah sevmek için girdik. Rabbim Yar Ve Yardımcımız Olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam