SÖĞÜT’TEKİ  KÜTÜPHANE VE KONFERANS SALONU’NUN AÇILIŞLARI YAPILDI

SÖĞÜT’TEKİ KÜTÜPHANE VE KONFERANS SALONU’NUN AÇILIŞLARI YAPILDI

Endüstri Mühendisi olan hayırsever Aydın Kaynarca’nın katkılarıyla Söğüt Orhangazi İmam Hatip Ortaokuluna Z Kütüphane, Söğüt 100. Yıl Atatürk Ortaokuluna ise Konferans Salonu kazandırıldı. İl Milli Eğitim Müdürü  Fazilet Durmuş’un da katıldığı bir programla kütüphane ve salonun açılışları yapıldı. Açılışa Söğüt Kaymakamı Berkan Sönmezay, Söğüt İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yıldırım da katıldı.

Söğüt Kaymakamı Berkan Sönmezay, ilçedeki okullara verdiği katkıdan dolayı Aydın Kaynarca’ya teşekkür etti. Kütüphane ve salonun hayırlı olması dileklerinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, en önemli yatırımın hiç şüphesiz eğitime yapılan yatırım olduğunu, uzun vadede düşünüldüğünde eğitime yapılan yatırımın geri dönüşünün ülkemiz için çok büyük getirileri olduğunu söyledi. Devletimizin eğitime yaptığı harcamaların yanı sıra hayır sahiplerinin de katkılarıyla ülkemizin eğitim standartlarının yükseltilmesinin önemli olduğunu belirtti. Bu tür katkıların, halkımızın eğitime verdiği değeri göstermesi bakımından önemli olduğunu anlatan Fazilet Durmuş, hayır sahiplerine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Programın sonunda Aydın Kaynarca ve Nursel Özer’e Teşekkür Belgeleri, plaket ve hediyeleri Kaymakam Berkan Sönmezay ve İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş tarafından takdim edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam