ŞÖHRETLERE BÜYÜK İLGİ

ŞÖHRETLERE BÜYÜK İLGİ

“Turkuaz Takım Galip Geldi”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Şöhretler karmasına ilgi büyüktü. Bilecik Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Futbol İl Temsilciliği ve Bilecik Belediyesi tarafından organize edilen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

 

Edebali Stadında gerçekleşen futbol müsabakasını Vali Ahmet Hamdi Nayir,Belediye Başkanı Selim Yağcı,İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş,18.dönem Bilecik Milletvekili Tayfur Ün,İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım,Bozüyük eski Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu,Bilecikspor eski başkanları Ali Pamukçu,Erol Çim,Cengiz Özer,Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar,Bilecik Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sami Erçin,Bilecikspor eski kaptanları Vedat Özbey,Adnan Gül,Ruşen Gül ve çok sayıda sporsever izledi.

 

Tosun: “Sporun ne denli birleştirici olduğunu bir kez daha gördük”

Görüşlerini aldığımız Bilecik Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nusret Tosun milli bayramlarda geleneksel hale getirdikleri Şöhretler Karması futbol müsabakasına ilginin günden güne arttığını belirterek burada asıl amacın eskiden futbol oynamış arkadaşlar ile ilimizin bürokratlarının ve siyasilerinin bir araya gelerek kaynaşmalarını sağlamak olduğunu kaydederek  “Sporun ne denli birleştirici olduğunu bir kez daha gördük” ifadelerine yer verdi.  

Tosun ayrıca etkinliğe katılan ve destek veren başta Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir olmak üzere, Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya ve tüm katılanlara teşekkür ederek 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.

 

Toku: “Şöhret Karmasına gösterilen ilgi günden güne artıyor”

Diğer yandan Futbol İl Temsilcisi Engin Toku ise 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlayarak başladığı konuşmasında geleneksel hale getirilen Şöhretler Karmasına ilginin günden güne artmasının kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Toku etkinliğe katkı veren ve katılan herkese teşekkür etti, böyle birlikteliklerin insanların kaynaşmaları için bir vesile olduğunu kaydetti. 

 

Siyaset, Bürokrat ve Ticaret erbaplarının sahada kıyasıya mücadele ettikleri karşılaşma esnası ve sonrasında Garanti Bankası Müdürü Hüsnü Bayrakçı ile Laz Osman (Osman Genç)’ın birbirlerine yaptıkları şaka ve esprilere diğer oyuncular da katılınca ortada inanılmaz güzel manzaralar oluştuğu gözlendi.ASKF Başkanı Nusret Tosun’un Turkuaz renkli takımı,Futbol İl Temsilcisi Engin Toku’nun Kırmızı-Beyaz takımını 4-3 yendiği karşılaşma sonrası futbolculara günün anısına katılım Sertifikası protokol üyeleri tarafından takdim edildi.Turkuaz takımın kaptanı Şerafettin Yılmatürk’e (ŞERO) galibiyet kupasını Belediye Başkanı  Selim Yağcı verirken takım arkadaşları da tezahüratlar yaptılar.Toplu fotoğraf çekinilmesinin ardından Atatürk Ormanı Kentpark tesislerinde akşam yemeği yenilerek etkinlik sona erdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. şöhretsiz – bilecikte bir kere olsun düz iş yapılmayacak mı?hangi şöhretler hakimler ,kaymamlar,yeni yettme doktorlar ,30 yaşında şöhretler önüne gelen şöhret olmuş, bu sahalara emek vermiş o kadar topçu var.bu tam bir rezilliktir.özünüze dönün bu miilette şöhret görsün…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam