• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ŞOK İDDİA!SEÇMEN GÖREVLİ LİSTESİ “TAŞKESEN-PARALEL-MHP” İŞBİRLİĞİYLE HAZIRLANDI

ŞOK İDDİA!SEÇMEN GÖREVLİ LİSTESİ “TAŞKESEN-PARALEL-MHP” İŞBİRLİĞİYLE HAZIRLANDI

Basatemur, MHP ve Cüneyt Taşkesen’in ortak hazırladığını iddia ettiği seçim görevli listesinde Fethullah Gülen’e yakın isimler olduğunu da öne sürdü.Seçim Kurulu Başkanı ve  seçim müdürünün de olayı bizzat bilmesine rağmen bir düzenleme yapmadığını belirten Basatemur’un “sağlam kaynaklardan aldığım bilgiler”  şeklinde değerlendirdiği   çarpıcı iddialar şu şekilde:

SEÇİM GÖREVLİ LİSTESİ MHP-TAŞKESEN ORTAKLIĞINDA MI HAZIRLANDI?

“Bilecik Merkez İlçede seçim görevleri verilirken kıdem, tecrübe dikkate alındı mı yoksa Türk Büro Sen'in sürekli gazetelere çıkıp sizde Allah korkusu yok mu diye bağıran başkanı Cüneyt Taşkesen'in MHP ile birlikte daha önce hazırlamış olduğu liste mi dikkate alındı. 

“LİSTEDE FETÖ’YE YAKIN İSİMLER VAR”
Sağlam kaynaklardan almış olduğumuz habere göre MHP listesi diye verilen isimlerin arasında Fetö'ye yakın bir çok isim göze çarpıyor.

“SEÇİM KURULU BAŞKANI VE SEÇİM MÜDÜRÜ DE OLAYI BİLİYORDU”

Fuat Avni de bunları perdelemek için sürekli liste yayımlayıp dikkat çekmeye çalışıyor. Büyük bir özenle hazırlanmış listede Fuat Avni de referans kabul edilip listede yer alanlara görev verilmedi. Seçim Kurulu başkanı ve seçim müdürü de olayı bizzat bilmesine rağmen düzenleme yapmadı.

“MHP’NİN LİSTESİNDE PARALELİN İŞİ NE?”

Asıl ilginç olan paralele yakınlığı ile ün salmış insanların MHP’nin nin listesinde işi ne? Ve sürekli medyaya açıklama yapan Cüneyt Taşkesen'in listelerin hazırlanma aşamasında sürekli seçim müdürüyle görüşmesi. Siz sendika başkanı mısınız yoksa seçim müdürü mü? Acaba paralelle el ele verdiğinizi sandık kardeşliğinizle pekiştiğinizi üyelerinize nasıl açıklayacaksınız?

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. ABDEST ALMAK – BİRSEN EĞİTİM ŞUBE BAŞKAN VEKİLİ SİZ EN KISA ZAMANDA BİR DOKTORA GİDİP KENDİNİZİ MUAYENE ETTİRİN YOKSA AKLI YERİNDE OLAN BİR İNSAN BU İŞBİRLİĞİ YAZISINI YAZMAZ BU MİLLET KİMLERİN PARALEL YAPIYLA EL ELE KUCAK KUCAĞA OTURDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYOR ŞİMDİ MHP YE ÇAMUR ATARAK EMELİNİZE ULAŞAMAYACAKSINIZ. SİZLER VE SİZİN GİBİ İKTİDAR YALAKALARI MHP Yİ AĞZINIZA ALIRKEN ABDEST ALMANIZ GEREKİR SİZLER DEVLETİN MEMURUMUSUNUZ YAKSA İKTİDARIN BORAZANI MISINIZ

  2. Abdest Bozanlar –

    Havadan konuşmak rahat HASAN ŞAFAK git seçim müdürüne verilen mhp listesine bak da gör kim kimin kucağında. Boş konuşma. ..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam