SON İNCELEMELER

SON İNCELEMELER

Belediye Başkanı Selim Yağcı, 12 Temmuz’da yıkımı gerçekleştirilecek olan Seven Çarşısı’nda incelemelerde bulundu.

1

Beraberinde, Başkan Yardımcıları Nihat Can, Kadri Şentürk, Abdullah Ay ve birim müdürlerinin de hazır bulunduğu incelemede Belediye Başkanı Selim Yağcı, yapılacak yıkım ile ilgili bilgi aldı.

Seven Çarşısındaki esnafı da ziyaret eden Belediye Başkanı Selim Yağcı, çarşıdaki dükkan ve alanların son durumunu inceledi.

2

İncelemeler hakkında kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanı Selim Yağcı, ”Bugün gerek teknik alandaki arkadaşlarımız gerek diğer bölümlerdeki arkadaşlarımız ile birlikte Seven Çarşısını incelemeye geldik. İncelemelerimizde, şu an buradaki esnafımızdan kalan bir iki kardeşimiz var. Onlar da Ramazan bayramına doğru taşınmış olacaklar. Çok şükür tahliye ile ilgili bir sıkıntı görünmüyor. Zaten burası ile ilgili gerekli bütün işlemler belirlenen zaman diliminde yapıldı. İnşallah 12 Temmuz Salı günü gerçekleştireceğimiz program ile burayı daha güzel bir şekilde şehrimize teslim etmek üzere yıkacağız. Bu eseri zamanında şehrimize kazandıranlardan Allah razı olsun. Yıkım günü İnşallah programı uygun olursa Mehmet Seven ağabeyimizi de davet edeceğiz. Çünkü bu eseri zamanında kendisi Bilecik’e kazandırdı.  İnşallah şehrimiz ve insanımız için çok güzel ve hayırlı bir çalışma olur” ifadelerini kullandı.

3

Belediye Başkanı Selim Yağcı daha sonra şehirdeki diğer esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelerek, Ramazan Bayramlarını tebrik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam